Корм для собак Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 1.5 кг
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Hills →
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: крохмаль, білок лосося, курячий жир, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: пивний рис 30%, яйця 18%, похідні, олії, жири, м'ясо, фрукти, клас: суперпреміум
Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Prescription Diet
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, риба, злаки, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 50 zł
вологий корм, 0.15 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняча печінка 30%, свинина, крохмаль, борошно, жир, протеїни сої, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives
Ціни на Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives |
---|---|---|---|---|
Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 4 кг | від 163 zł | 1 пропозиція | ||
Hills PD Canine Derm Defense Environmental Sensitives 12 кг | від 342 zł | 2 пропозиції |