Корм для собак Hills PD c/d Urinary Care 2 кг
Фото 5 |
Hills PD c/d Urinary Care 2 kg 2 кг12 кг |
|
Допомагає знизити ризик рецидиву струвитов або кристалів/каміння фосфату кальцію в сечі
Допомагає нейтралізувати дію вільних радикалів за рахунок високого вмісту антиоксидантів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD c/d Urinary Care 2 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILLS Prescription Diet Canine Urinary Care c/d Multicare Dry Dog Food ChiHILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry Dog Food Chicken 1,5 kg Amazon.plПоскаржитись | 69 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Urinary Care Kurczak 1.5 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję n... щеawrotów kamieni struwitowych, rozpuszczanie kamieni struwitowych oraz redukcję powstawania kamieni ze szczawianu wapnia u dorosłych psów. Ta karma ma własności zmniejszające nasycenie moczu struwitem, własności alkalizujące mocz oraz ma niską zawartość magnezu, wapnia i witaminy D. Electro.plПоскаржитись | 70 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Urinary Care Kurczak 1.5 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję n... щеawrotów kamieni struwitowych, rozpuszczanie kamieni struwitowych oraz redukcję powstawania kamieni ze szczawianu wapnia u dorosłych psów. Ta karma ma własności zmniejszające nasycenie moczu struwitem, własności alkalizujące mocz oraz ma niską zawartość magnezu, wapnia i witaminy D.... Avans.plПоскаржитись | 70 zł |
HILL'S Canine c/d 1,5kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych Specyficzne potrzeby zw... щеierzęcia Ochrona układu moczowego Specyficzne potrzeby zwierzęcia Rozpuszczanie kamieni struwitowych Waga produktu 1,5 kg Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Efekty zdrowotne Zdrowie dróg moczowych Bezglutenowe Nie Smak karmy Kurczak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez cukru Tak Rasa psa Każda rasa Rodzaj zwierzęcia Pies Wiek zwierzęcia Dorosły Forma dawkowania Stały Bez laktozy Tak Bez soi Tak Bez konserwantów Tak Brak sztucznych barwników Tak Zawartość witaminy E 600 mg/kg Zawartość manganu 7,9 mg/kg Włókna surowe 1,8% Zawartość witaminy A 10905 IU/kg Zawartość żelaza 76,4 mg/kg Sód 0,22% Fosfor 0,48% Zawartość jodu 1,2 mg/kg Zawartość magnezu 0,09% Zawartość miedzi 7,5 mg/kg Zawartość cynku 158 mg/kg Białko 20% Popiół surowy 4,4% Zawartość selenu 0,2 mg/kg Zawartość witaminy D3 830 IU/kg Zawartość tauryny 0,11% Zawartość potasu 0,7% Zawartość tłuszczu 15,3% Wapń 0,61% Kwasy tłuszczowe omega-3 0,7% Kwasy tłuszczowe omega-6 3,83% Szerokość 350mm Długość 80mm Wysokość 20mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 89 zł |
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care, kurczak - 24 xJeśli Twój kot cierpi na problemy z drogami moczowymi, np. ma tendencję do tworzenia kamieni moczowych, to jedną z przyczyn m... щеoże być stres. Karma mokra Hill's Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care z kurczakiem została opracowana specjalnie na takie przypadki. Jego skład może z jednej strony wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, a z drugiej przyczyniać się do równowagi emocjonalnej Twojego pupila. Karma ma niską zawartość magnezu, fosforu i wapnia. Ma na celu wspomaganie poziomu pH moczu, który może pomóc przy rozbiciu kamieni moczowych oraz zmniejszyć ryzyko ponownego utworzenia się kamieni struwitowych i szczawianowych. Zawiera również składniki, które mogą pomóc kotu osiągnąć większą równowagę emocjonalną. Hill´s Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care w skrócie: Dietetyczna, pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 145 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Hills Prescription Diet
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 46 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, лосось, злаки, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 151 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 318 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 273 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: зернові, олії, жири, яйця та їх похідні, м'ясо та м'ясні продукти, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: гідролізат курячої печінки, крохмаль, соєве масло, целюлоза, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: рис, кукурудза, курячі субпродукти, курячий жир, соєві боби, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, лосось, злаки, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD c/d Urinary Care
Ціни на Hills PD c/d Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD c/d Urinary Care 2 кг | від 61 zł | 11 пропозицій | ||
Hills PD c/d Urinary Care 12 кг | від 293 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 66 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, жири, кукурудза, білок птиці, буряковий жом, глютен, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок, глютен, мінерали, жир, цикорій, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум