Karm dla psów Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 kg
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Zamknij
Menu
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 kg
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hills PD Canine Metabolic Mobility 12kg 52742000633 | 375 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet J/D Mobility 12 kgKarma dla psów HILL'S Prescription Diet J/D to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca metabolizm stawów w przypadkach c... więcejhoroby zwyrodnieniowej stawów oraz wydolność serca w przypadkach przewlekłej niewydolności serca u dorosłych psów. Electro.plZłóż skargę | 311 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet J/D Mobility 12 kgKarma dla psów HILL'S Prescription Diet J/D to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca metabolizm stawów w przypadkach c... więcejhoroby zwyrodnieniowej stawów oraz wydolność serca w przypadkach przewlekłej niewydolności serca u dorosłych psów.... Avans.plZłóż skargę | 311 zł |
Hill’s PD Canine J/D Mobility 12kg Hill's PD J/D Mobility To pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca metabolizm stawów w przypadkach choroby zwyrodnieni... więcejowej stawów oraz wydolność serca w przypadkach przewlekłej niewydolności serca u dorosłych psów. Ta karma ma wysoką zawartość EPA, wysoką całkowitą zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i witaminy E oraz ograniczoną zawartość sodu. Jak to działa? Wzbogacona kwasami omega-3, glukozaminą i siarczanem chondroityny Dodatek L-karnityny Przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 270 zł |
Hill's Prescription Diet Metabolic + Mobility, kurczak - 12 kgOtyłość i choroba zwyrodnieniowa stawów to dwa schorzenia występujące u psów, które często występują równolegle. Hill's Presc... więcejription Diet Canine Metabolic Mobility to dietetyczna karma sucha o klinicznie potwierdzonym działaniu, która pozwala na zapewnienie psu specjalnie dostosowanej diety. Ta smaczna karma dla psów ma obniżoną zawartość energii. Specjalne składniki mogą przyczynić się do trwałego uczucia sytości, co pozwala uniknąć napadów głodu między posiłkami. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i witamina E mogą również wspomagać naturalne funkcjonowanie stawów. Zawiera również wapń, który jest niezbędny do utrzymania prawidłowego stanu kości. Ponadto zawarte w nich przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 322 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Hills Prescription Diet
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 322 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wieprzowina, ryby, płatki zbożowe, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, rośliny strączkowe, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 145 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryby, podroby, oleje, tłuszcze, jaja, minerały, super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 7%), zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 275 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: łosoś, super premium
od 188 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, ryż, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
Wideo recenzje
Modyfikacje Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d
Ceny na Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 1.5 kg | od 70 zł | 9 oferty | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 2 kg | od 642 zł | 1 oferta | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 6 kg | od 258 zł | 2 oferty | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 kg | od 270 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 293 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium