Корм для кішок Hills SP Adult Lamb 10 kg
Фото 12 |
Hills SP Adult Lamb 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Lamb 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota HILL'S Science Plan Adult Jagnięcina 10 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych... щеkotów w kwiecie wieku. Electro.plПоскаржитись | 310 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Adult Jagnięcina 10 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych... щеkotów w kwiecie wieku.... Avans.plПоскаржитись | 310 zł |
Hill's Science Plan Adult, jagnięcina i ryż - 10 kgNajlepsza jagnięcina i ryż czynią z karmy Hill's Science Plan Adult prawdziwą ucztę dla Twojego czworonoga. Wysokiej jakości... щеbiała są lekkostrawne, a jednocześnie ułatwiają kontrolę masy ciała. Ta smakowita karma sucha zawiera także kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, przyczyniające się do zachowania zdrowej skóry i sierści. Z kolei tauryna, której organizm kota nie potrafi samodzielnie wytworzyć, jest niezbędna kotu do życia. Hill's Science Plan Adult (jagnięcina i ryż) w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów Wysokiej jakości białka: ułatwiają kontrolę wagi, wspomagają zachowanie prawidłowej masy mięśniowej i szczupłej sylwetki, lekkostrawne Kwasy tłuszczowe omega-3 i -6: o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść Witamina E: wspomaga zdrowie układu odpornościowego Z tauryną: niezbędną kotom do życia, wspomaga pracę serca Niezwykle smakowita: optymalna akceptacja, różne warianty smakowe zapewniające urozmaicenie w misce Zbilansowana zawartość minerałów: wspomaga zdrowie układu moczowego Informacje o pasującej, mokrej karmie Hill´s Science Plan znajdziesz poniżej: Hill's Science Plan Adult, 12 x 85 g Zooplus.plПоскаржитись | 218 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Adult Jagnięcina 10 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych... щеkotów w kwiecie wieku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 310 zł |
Hill's Science Plan Adult, jagnięcina i ryż - 2 x 10 kgNajlepsza jagnięcina i ryż czynią z karmy Hill's Science Plan Adult prawdziwą ucztę dla Twojego czworonoga. Wysokiej jakości... щеbiała są lekkostrawne, a jednocześnie ułatwiają kontrolę masy ciała. Ta smakowita karma sucha zawiera także kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, przyczyniające się do zachowania zdrowej skóry i sierści. Z kolei tauryna, której organizm kota nie potrafi samodzielnie wytworzyć, jest niezbędna kotu do życia. Hill's Science Plan Adult (jagnięcina i ryż) w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów Wysokiej jakości białka: ułatwiają kontrolę wagi, wspomagają zachowanie prawidłowej masy mięśniowej i szczupłej sylwetki, lekkostrawne Kwasy tłuszczowe omega-3 i -6: o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść Witamina E: wspomaga zdrowie układu odpornościowego Z tauryną: niezbędną kotom do życia, wspomaga pracę serca Niezwykle smakowita: optymalna akceptacja, różne warianty smakowe zapewniające urozmaicenie w misce Zbilansowana zawartość minerałów: wspomaga zdrowie układu moczowego Informacje o pasującej, mokrej karmie Hill´s Science Plan znajdziesz poniżej: Hill's Science Plan Adult, 12 x 85 g Zooplus.plПоскаржитись | 428 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, субпродукти, цукру, злаки, мінерали, яйця, олії, жири, суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, вагітним, годуючим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, борошно птиці, кукурудза, жир, жом буряка, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, жир, борошно, рис, мінерали, суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 257 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, злаки, мінерали, різні цукру, олії, жири, суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 328 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Lamb
Ціни на Hills SP Adult Lamb |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Lamb 300 g | від 16 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Adult Lamb 1.5 kg | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Lamb 3 kg | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Lamb 10 kg | від 218 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 332 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 283 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
від 320 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, злаки, вітаміни, мінерали, амінокислоти, антиоксиданти, суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: рибне борошно 26%, маїс, рис, олія, жир, буряк, суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум