Корм для собак Hills SP Adult Large Chicken 14 кг
Фото 3 |
Hills SP Adult Large Chicken 14 kg 14 кг18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Large Chicken 14 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hill's Science Plan Adult 1–5 Large, z kurczakiem - 14 kgJeśli Twój pies znajduje się w kwiecie wieku, zapewne potrzebuje zbilansowanej karmy bogatej w składniki odżywcze, aby móc na... щеdługo zachować sprawność i aktywność. Karma Hill's Science Plan Adult 1–5 Large z kurczakiem została opracowana specjalnie z myślą zaspokojeniu szczególnego zapotrzebowania na energię i substancje odżywcze psów ras dużych. Prezentowana karma dla psów marki Hill’s Science Plan została przyrządzona z kurczakiem i dostarcza do organizmu Twojego czworonoga dużą ilość pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 222 zł |
Hill's HILL'S Canine Adult Large Breed - sucha karma dla psa - 14 kgEAN: 052742026077Gwarancja: Brak gwarancjiSmak karmy: Wołowina, Kurczak, WieprzowinaWaga produktu: 14 kg Akces-markt.plПоскаржитись | 265 zł |
Hills adult large kylling hundefoder 14 kg | 379 zł |
Dwupak Hill's - Adult 1–6 Large, kurczak, 2 x 14 kgKarma premium marki Hill's to karma dla psa, która zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości, jest lekkostrawna i posiad... щеa wysoką gęstość energetyczną. Dzięki temu karmę Hill's można podawać w mniejszej ilości, co zmniejsza koszty karmienia. Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem, poszczególne warianty prezentowanej karmy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb zwierząt na różnych etapach życia. Hill's to także rozwiązania żywieniowe stworzone z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb żywieniowych psów, np. Sensitive Stomach Skin dla psów nadwrażliwych na pokarm, borykających się z dolegliwościami skórnymi. Warto również wspomnieć, że karma dla psa Hill´s jest zalecana przez lekarzy weterynarii. Oferta jest dostępna tylko pod numerem 154747. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych produktów, kliknij poniżej: Karma sucha dla psa Hills Zooplus.plПоскаржитись | 433 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–5 Large, z kurczakiem - 2 x 14 kgJeśli Twój pies znajduje się w kwiecie wieku, zapewne potrzebuje zbilansowanej karmy bogatej w składniki odżywcze, aby móc na... щеdługo zachować sprawność i aktywność. Karma Hill's Science Plan Adult 1–5 Large z kurczakiem została opracowana specjalnie z myślą zaspokojeniu szczególnego zapotrzebowania na energię i substancje odżywcze psów ras dużych. Prezentowana karma dla psów marki Hill’s Science Plan została przyrządzona z kurczakiem i dostarcza do organizmu Twojego czworonoga dużą ilość pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 433 zł |
Серія Hills Science Plan
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кукурудза, борошно з курки та індички, тваринний жир, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: пшениця, борошно, кукурудза, дигест, целюлоза, томатна макуха, насіння льону, клас: суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: кукурудза, борошно, дигест, суха м'якоть буряків, жир, целюлоза, олія, клас: суперпреміум
від 121 zł
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, субпродукти, злаки, овочі, олії, жири, мінерали, фрукти, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Large Chicken
Ціни на Hills SP Adult Large Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Large Chicken 14 кг | від 222 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Adult Large Chicken 18 кг | від 265 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 235 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, перевар, олія, жом, мінерали, хрящ свинячий, клас: суперпреміум
від 266 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: курка 30%, картопля 25%, рис, яблука, морква, жир, олія, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: скумбрія 35%, буйвол 18%, горох, картопля, квасоля, фрукти, жир, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: білок птиці, рис, борошно, жири, глютен, клітковина, мінерали, жир, олія, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум