Корм для собак Hills SP Adult Medium Lamb 14 кг
Фото 6 |
Hills SP Adult Medium Lamb 14 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Medium Lamb 14 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hill's Science Plan Adult 1–6 Medium, z jagnięciną i ryżem - 14 kgHill's Science Plan Adult 1–6 Medium z jagnięciną i ryżem to pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 240 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Medium, z jagnięciną i ryżem - 2 x 14 kgHill's Science Plan Adult 1–6 Medium z jagnięciną i ryżem to pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 460 zł |
Dwupak Hill's - Adult 1–6 Medium, jagnięcina z ryżem, 2 x 14 kgKarma premium marki Hill's to karma dla psa, która zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości, jest lekkostrawna i posiada wysoką gęstość energetyczną. Dzięki temu karmę Hill's można podawać w mniejszej ilości, co zmniejsza koszty karmienia. Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem, poszczególne w... щеarianty prezentowanej karmy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb zwierząt na różnych etapach życia. Hill's to także rozwiązania żywieniowe stworzone z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb żywieniowych psów, np. Sensitive Stomach Skin dla psów nadwrażliwych na pokarm, borykających się z dolegliwościami skórnymi. Warto również wspomnieć, że karma dla psa Hill´s jest zalecana przez lekarzy weterynarii. Oferta jest dostępna tylko pod numerem 154747. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych produktów, kliknij poniżej: Karma sucha dla psa Hills Zooplus.plПоскаржитись | 460 zł |
Серія Hills Science Plan
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 458 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: пшениця, борошно, кукурудза, дигест, целюлоза, томатна макуха, насіння льону, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 11 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, борошно, жир, рис, мінерали, олія, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, індичка пшениця, борошно, рис, кукурудза, жир, олія, мінерали, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, лосось, індичка, форель, суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: пшениця, борошно, кукурудза, дигест, целюлоза, томатна макуха, насіння льону, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Medium Lamb
Ціни на Hills SP Adult Medium Lamb |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Medium Lamb 2.5 кг | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Medium Lamb 14 кг | від 240 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Adult Medium Lamb 18 кг | від 328 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 265 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, білок, горох, печінка, олія, жир, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 357 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: птах, риба, овочі, фрукти, ягоди, сочевиця, горох, квасоля, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, картопля, борошно, білок, крохмаль, жом буряків, трави, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, шматочки картоплі, білок, сушений жом буряків, жир, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, пластівці, білок (індички, птиці), крохмаль, трави, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, дикий кабан, жом буряків, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, шматочки картоплі, білок (птахи, ягняти), лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 285 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, картопляні пластівці, білок, крохмаль, жир, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум