Корм для кішок Hills SP Adult Oral Care Chicken 1.5 kg
Фото 4 |
Hills SP Adult Oral Care Chicken 1.5 kg 1.5 кг7 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Oral Care Chicken 1.5 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota HILL'S Science Plan Oral Care Adult Kurczak 1.5 kgSucha karma dla kotów HILL'S Science Plan do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystuje technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Electro.plПоскаржитись | 80 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Oral Care Adult Kurczak 1.5 kgSucha karma dla kotów HILL'S Science Plan do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystuje technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego.... Avans.plПоскаржитись | 80 zł |
Hill's Science Plan Adult Oral Care, kurczak - 1,5 kgJeżeli Twój kot ma nieprzyjemny zapach z pyska, a na dodatek cierpi z powodu osadu nazębnego, czas wypróbować karmę Hill's Science Plan Adult Oral Care (kurczak). Wyjątkowe, specjalnie opracowane krokiety czyszczą zęby i mechaniczne usuwają płytkę i osad nazębny z każdym kęsem. To zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z pyska i wspomaga higi... щеenę uzębienia. Kwasy tłuszczowe omega-6 i witamina E stanowią dopełnienie receptury, prozdrowotnie oddziałują na skórę i sierść i sprawiają, że Twój kot promienieje zdrowiem – od wewnątrz i z zewnątrz. Hill's Science Plan Adult Oral Care (kurczak) w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów Czyszczenie mechaniczne: błonnik i większe krokiety mogą oddziaływać na zęby kota jak szczoteczka do zębów Opatentowana technologia dentystyczna: dokładniejsze czyszczenie powierzchni zębów poprzez dłuższe niż w przypadku standardowej karmy rozgryzanie krokietów Skuteczność udowodniona klinicznie: zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i w ten sposób redukuje przykry zapach z pyska Kwasy tłuszczowe omega: wsparcie zdrowia skóry i sierści Z wysokiej jakości składników: lekkostrawna Zooplus.plПоскаржитись | 76 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Oral Care Adult Kurczak 1.5 kgSucha karma dla kotów HILL'S Science Plan do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystuje technologię o klinicznie potwierdzonej skuteczności w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 79 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 257 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, злаки, мінерали, різні цукру, олії, жири, суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 328 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, риба, злаки, цукор, яйця, мінерали, масла, жири, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: куряче борошно, крохмаль, картопля, горох, жир, гідролізат білка, олія, клас: суперпреміум
від 238 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина 9%), злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Oral Care Chicken
Ціни на Hills SP Adult Oral Care Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Oral Care Chicken 1.5 kg | від 76 zł | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Oral Care Chicken 7 kg | від 195 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 82 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, фрукти, печінка птиці, яйця, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, протеїни, риба, овочі, ягоди, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 17%, злаки, білок, жири, цикорій, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо птиці, амарант, овочі, печінка птиці, яйця, оселедець, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: лосось, рис, борошно з морської риби, білок птиці, кукурудза, жир, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум