Корм для кішок Hills SP Kitten Chicken 1.5 kg
Фото 6 |
Hills SP Kitten Chicken 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Science Plan
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: кукурудза, борошно, дигест, суха м'якоть буряків, жир, целюлоза, олія, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: яловичина, субпродукти, цукру, злаки, мінерали, яйця, олії, жири, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, лосось,, суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 330 zł
вологий корм, 0.08 кг, 48 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, субпродукти, злаки, овочі, олії, жири, мінерали, фрукти, суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: пшениця, кукурудза, борошно курки та індика, жир, рис, дигест, масло, суперпреміум
Модификації Hills SP Kitten Chicken
Ціни на Hills SP Kitten Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Kitten Chicken 300 g | від 16 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Kitten Chicken 1.5 kg | від 62 zł | 2 пропозиції | ||
Hills SP Kitten Chicken 3 kg | від 104 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Kitten Chicken 7 kg | від 242 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: качка, борошно, картопля, сочевиця, горох, жир, перепел, масло, сіль, суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: океанічна риба, суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо курки і субпродукти, індички, куряча печінка, борошно риби, рис, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.4 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: птах, кукурудзяна мука, пташиний жир, м'ясопродукти, рисова мука, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 1.2 місяців, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: 20% курка свіжа і 24% сушена, свиняча печінка, овочі, фрукти, трави, холістик
від 49 zł
сухий корм, 2.27 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 49 zł
сухий корм, 2.27 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 51 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, в составе: курка, вітаміни, мінерали, антиоксиданти