Корм для собак Hills SP Puppy Medium Chicken 18 кг
Фото 3 |
Hills SP Puppy Medium Chicken 18 kg |
|
Корм призначений для цуценят середніх порід з куркою (для задоволення їх потреб в здоровому розвитку).
Рекомендується для цуценят середніх порід до 1 року, вагітних або годуючих собак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Puppy Medium Chicken 18 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILL"S SP CANINE PUPPY MEDIUM CHICKEN 18kgSpecyfikacja Waga produktu 18 kg Brak sztucznych barwników Tak Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez soi Tak Bez cukru Brak danych Wiek zwierzęcia Szczenięta Specyficzne potrzeby zwierzęcia Okres wzrostu, okres ciąży i laktacji Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Efekt... щеy zdrowotne Zdrowie ogólne Rodzaj zwierzęcia Pies Bez konserwantów Tak Bez laktozy Tak Rasa psa Wszystkie rasy średnich psów Smak karmy Kurczak Bezglutenowe Nie Białko 27% Popiół surowy 6,7% Włókna surowe 1,8% Zawartość tłuszczu 17,8% Szerokość 150mm Długość 400mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 267 zł |
Hill's Canine Puppy Medium Chicken- sucha karma dla psa - 18 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 246 zł |
Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium, kurczak - 18 kgAby Twoje szczenię mogło pewnie wkroczyć w dorosłe życie, potrzebuje zbilansowanej kompozycji niezbędnych do życia składników odżywczych. Dokładnie to zapewnia karma Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium (kurczak) – pożywienie, które sprawi, że Twoje szczenię będzie zdrowe i silne. Ponadto karma zawiera specjalną mieszankę przeciwutl... щеeniaczy, stanowiących podstawę zdrowego życia. Prezentowana karma Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium (kurczak) spełnia także potrzeby ciężarnych lub karmiących suk, których zapotrzebowanie energetyczne jest od 2 do 4 razy wyższe niż zwykle. Karma Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium (kurczak) została opracowana z myślą o zaspokojeniu wyższego zapotrzebowania na składniki odżywcze i energię szczeniąt w wieku do 12 miesięcy oraz ciężarnych lub karmiących suk. Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium (kurczak) zawiera opracowaną przez Hill's formułę Superior Antioxidant Formula wzmacniającą układ odpornościowy. Karma Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium (kurczak) wspomaga zdrowie skóry i blask sierści. Prezentowana karma sucha zapewnia zbilansowane żywienie, ma wyśmienity smak i nadaje się dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk. Wysokiej jakości, lekkostrawne składniki karmy dla psów Hill's sprawiają, że jedna miska karmy Science Plan zawiera znacznie większą ilość składników odżywczych niż jedna miska zwykłej karmy. Dzięki temu dzienne koszty karmy Hill's są niższe niż się tego prawdopodobnie spodziewasz. Ciężarnym lub karmiącym sukom również należy podawać karmę Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Medium (kurczak). W tym okresie matka musi zapewnić swoim szczeniętom bardzo dużą ilość energii, dlatego wysokokaloryczn Zooplus.plПоскаржитись | 259 zł |
Hill’s Science Plan, 18 kg - Puppy Healthy Development Medium, kurczakKarma premium marki Hill's to karma dla psa, która zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości, jest lekkostrawna i posiada wysoką gęstość energetyczną. Dzięki temu karmę Hill's można podawać w mniejszej ilości, co zmniejsza koszty karmienia. Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem, poszczególne w... щеarianty prezentowanej karmy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb zwierząt na różnych etapach życia. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 895263. Więcej informacji otrzymasz, klikając w poniższy link: Hill's Science Plan karma dla psa Zooplus.plПоскаржитись | 259 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 257 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, злаки, мінерали, різні цукру, олії, жири, суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 328 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, риба, злаки, цукор, яйця, мінерали, масла, жири, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: куряче борошно, крохмаль, картопля, горох, жир, гідролізат білка, олія, клас: суперпреміум
від 238 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина 9%), злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Puppy Medium Chicken
Ціни на Hills SP Puppy Medium Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Puppy Medium Chicken 0.8 кг | від 458 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Puppy Medium Chicken 2.5 кг | від 61 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Puppy Medium Chicken 14 кг | від 233 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Puppy Medium Chicken 18 кг | від 246 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 297 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум