Корм для кішок Hills SP Adult Light Chicken 10 kg
Hills SP Adult Light Chicken 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Light Chicken 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota HILL'S Science Plan Light Adult Kurczak 10 kgNiskokaloryczna sucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych do... щеrosłych kotów wymagających karmy niskokaloryczne Electro.plПоскаржитись | 320 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Light Adult Kurczak 10 kgNiskokaloryczna sucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych do... щеrosłych kotów wymagających karmy niskokaloryczne Avans.plПоскаржитись | 320 zł |
Hill's Science Plan Adult Light, kurczak - 10 kgHill's Science Plan Adult Light (kurczak) to karma dopasowana do potrzeb dorosłych kotów, które potrzebują mniej kalorii i wy... щеkazują tendencję do nadwagi, na przykład z powodu niższej aktywności fizycznej, w wyniku kastracji lub innych okoliczności. Niska kaloryczność w połączeniu z wysokiej jakości białkami sprawia, że kot przez długi czas czuje się syty i nie ma poczucia, że jest na diecie. Poza tym karma pomaga zachować zdrową masę mięśniową i smukłą sylwetkę. Jednak nawet najlepsza karma nie pomoże, jeżeli Twój kot nic nie będzie jeść. Dlatego karma Hill's Science Plan Adult Light (kurczak) jest wyjątkowo smakowita, przez co cieszy się bardzo dobrą akceptacją. Hill's Science Plan Adult Light (kurczak) w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów Niska kaloryczność, z L-karnityną: ułatwiają kontrolę wagi Wysokiej jakości białka: długotrwałe uczucie sytości, wspomagają zachowanie prawidłowej masy mięśniowej i szczupłej sylwetki, lekkostrawne Niezwykle smakowita: optymalna akceptacja, różne warianty smakowe zapewniające urozmaicenie w misce Kwasy tłuszczowe omega-3 i -6: o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść Z tauryną: niezbędną kotom do życia, wspomaga pracę serca Zbilansowana zawartość minerałów: wspomaga zdrowie układu moczowego Informacje o pasującej, mokrej karmie Hill´s Science Plan znajdziesz poniżej: Hill´s Science Plan Adult Light Zooplus.plПоскаржитись | 275 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Light Adult Kurczak 10 kgNiskokaloryczna sucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych do... щеrosłych kotów wymagających karmy niskokaloryczne Mediaexpert.plПоскаржитись | 252 zł |
Hill's Science Plan Adult Light, kurczak - 2 x 10 kgHill's Science Plan Adult Light (kurczak) to karma dopasowana do potrzeb dorosłych kotów, które potrzebują mniej kalorii i wy... щеkazują tendencję do nadwagi, na przykład z powodu niższej aktywności fizycznej, w wyniku kastracji lub innych okoliczności. Niska kaloryczność w połączeniu z wysokiej jakości białkami sprawia, że kot przez długi czas czuje się syty i nie ma poczucia, że jest na diecie. Poza tym karma pomaga zachować zdrową masę mięśniową i smukłą sylwetkę. Jednak nawet najlepsza karma nie pomoże, jeżeli Twój kot nic nie będzie jeść. Dlatego karma Hill's Science Plan Adult Light (kurczak) jest wyjątkowo smakowita, przez co cieszy się bardzo dobrą akceptacją. Hill's Science Plan Adult Light (kurczak) w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów Niska kaloryczność, z L-karnityną: ułatwiają kontrolę wagi Wysokiej jakości białka: długotrwałe uczucie sytości, wspomagają zachowanie prawidłowej masy mięśniowej i szczupłej sylwetki, lekkostrawne Niezwykle smakowita: optymalna akceptacja, różne warianty smakowe zapewniające urozmaicenie w misce Kwasy tłuszczowe omega-3 i -6: o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść Z tauryną: niezbędną kotom do życia, wspomaga pracę serca Zbilansowana zawartość minerałów: wspomaga zdrowie układu moczowego Informacje o pasującej, mokrej karmie Hill´s Science Plan znajdziesz poniżej: Hill´s Science Plan Adult Light Zooplus.plПоскаржитись | 545 zł |
Серія Hills Science Plan
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: пшениця, кукурудза, борошно курки та індика, жир, рис, дигест, масло, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, індичка, кукурудза, рис, борошно, клітковина, жир, мінерали, олія, суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: пшениця, кукурудза, борошно курки та індика, жир, рис, дигест, масло, суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: борошно з курки та індички, злаки, гідролізат, жир, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: лосось, курка, субпродукти, злаки, овочі, мінерали, олії, жири, суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, перевар, олія, жом, мінерали, хрящ свинячий, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: кукурудза, борошно, дигест, суха м'якоть буряків, жир, целюлоза, олія, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з курки та індички, жир, качине борошно, клас: суперпреміум
від 100 zł
вологий корм, 0.07 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, овочі, мінерали, масла, жири, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Light Chicken
Ціни на Hills SP Adult Light Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Light Chicken 1.5 kg | від 67 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Adult Light Chicken 3 kg | від 102 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Light Chicken 7 kg | від 220 zł | 2 пропозиції | ||
Hills SP Adult Light Chicken 10 kg | від 252 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 332 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 355 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яйця 21%, картопля, крохмаль, горох, білкове борошно з комах 7%, суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 320 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: рибне борошно 26%, маїс, рис, олія, жир, буряк, суперпреміум
від 283 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум