Корм для кішок Royal Canin Mother and Babycat 10 kg
Royal Canin Mother and Babycat 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mother and Babycat 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Mother & Babycat - 2 x 10 kgKarma Royal Canin Mother Babycat została specjalnie opracowana, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne kotów pod koniec ciąży i w okresie laktacji. Wspomaga również optymalny rozwój kociąt do 4 miesiąca życia. Dzięki sprawdzonemu kompleksowi witamin C i E, karma Royal Canin Mother Babycat przyczynia się do rozwoju układu odpornościowego... щеkociąt. Formuła została dodatkowo wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA), aby wspierać prawidłowy rozwój mózgu i wzroku u kociąt. Dzięki połączeniu dobroczynnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek karma pomaga również zrównoważyć florę jelitową, wspierając funkcjonowanie układu pokarmowego. Royal Canin Mother Babycat w skrócie: Kompletna karma dla ciężarnych kotek i kociąt od 1 do 4 miesiąca życia. Zwiększona zawartość kalorii: wspiera wysokie zapotrzebowanie na energię u matki i wczesny wzrost kociąt. Wsparcie układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 745 zł |
Royal Canin Mother & Babycat - 10 kgKarma Royal Canin Mother Babycat została specjalnie opracowana, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne kotów pod koniec ciąży i w okresie laktacji. Wspomaga również optymalny rozwój kociąt do 4 miesiąca życia. Dzięki sprawdzonemu kompleksowi witamin C i E, karma Royal Canin Mother Babycat przyczynia się do rozwoju układu odpornościowego... щеkociąt. Formuła została dodatkowo wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA), aby wspierać prawidłowy rozwój mózgu i wzroku u kociąt. Dzięki połączeniu dobroczynnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek karma pomaga również zrównoważyć florę jelitową, wspierając funkcjonowanie układu pokarmowego. Bitiba.plПоскаржитись | 380 zł |
Royal Canin Mother & Babycat - 10 kg | 380 zł |
Royal Canin Mother & Babycat - 10 kgKarma Royal Canin Mother Babycat została specjalnie opracowana, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne kotów pod koniec ciąży i w okresie laktacji. Wspomaga również optymalny rozwój kociąt do 4 miesiąca życia. Dzięki sprawdzonemu kompleksowi witamin C i E, karma Royal Canin Mother Babycat przyczynia się do rozwoju układu odpornościowego... щеkociąt. Formuła została dodatkowo wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA), aby wspierać prawidłowy rozwój mózgu i wzroku u kociąt. Dzięki połączeniu dobroczynnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek karma pomaga również zrównoważyć florę jelitową, wspierając funkcjonowanie układu pokarmowego. Royal Canin Mother Babycat w skrócie: Kompletna karma dla ciężarnych kotek i kociąt od 1 do 4 miesiąca życia. Zwiększona zawartość kalorii: wspiera wysokie zapotrzebowanie na energię u matki i wczesny wzrost kociąt. Wsparcie układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 383 zł |
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо риби, протеїни, м'ясо птиці, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: для шкіри та шерсті, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 56 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, білки, вітаміни та мінерали, суперпреміум
Модификації Royal Canin Mother and Babycat
Ціни на Royal Canin Mother and Babycat |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mother and Babycat 400 g | від 21 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Mother and Babycat 2 kg | від 90 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Mother and Babycat 4 kg | від 155 zł | 18 пропозицій | ||
Royal Canin Mother and Babycat 10 kg | від 380 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: оселедець, сайда, камбала, хек, бобові, овочі, фрукти, холістик
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, тапіока, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум