Корм для собак Hills SP Adult Medium Chicken 14 кг
Hills SP Adult Medium Chicken 14 kg 2.5 кг14 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Medium Chicken 14 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Adult Medium Kurczak 14 kgSucha karma dla psów Science Plan Medium Adult z kurczakiem marki Hill's została specjalnie opracowana w celu zaspokajania po... щеtrzeb energetycznych psów w kwiecie wieku. Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej skóry i sierści. Electro.plПоскаржитись | 280 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Adult Medium Kurczak 14 kgSucha karma dla psów Science Plan Medium Adult z kurczakiem marki Hill's została specjalnie opracowana w celu zaspokajania po... щеtrzeb energetycznych psów w kwiecie wieku. Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej skóry i sierści.... Avans.plПоскаржитись | 280 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Medium, z kurczakiem - 14 kgDzięki zbilansowanej, pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 223 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Adult Medium Kurczak 14 kgSucha karma dla psów Science Plan Medium Adult z kurczakiem marki Hill's została specjalnie opracowana w celu zaspokajania po... щеtrzeb energetycznych psów w kwiecie wieku. Kwasy omega-6 i witamina E na rzecz pięknej skóry i sierści.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 220 zł |
Dwupak Hill's - Adult 1–6 Medium, kurczak, 2 x 14 kgKarma premium marki Hill's to karma dla psa, która zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości, jest lekkostrawna i posiad... щеa wysoką gęstość energetyczną. Dzięki temu karmę Hill's można podawać w mniejszej ilości, co zmniejsza koszty karmienia. Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem, poszczególne warianty prezentowanej karmy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb zwierząt na różnych etapach życia. Hill's to także rozwiązania żywieniowe stworzone z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb żywieniowych psów, np. Sensitive Stomach Skin dla psów nadwrażliwych na pokarm, borykających się z dolegliwościami skórnymi. Warto również wspomnieć, że karma dla psa Hill´s jest zalecana przez lekarzy weterynarii. Oferta jest dostępna tylko pod numerem 154747. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych produktów, kliknij poniżej: Karma sucha dla psa Hills Zooplus.plПоскаржитись | 418 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Medium, z kurczakiem - 2 x 14 kgDzięki zbilansowanej, pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 428 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, лосось, рис, жири, білок, олія, мінерали, суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, вагітним, годуючим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, борошно птиці, кукурудза, жир, жом буряка, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 11 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, борошно, жир, рис, мінерали, олія, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 355 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яйця 21%, картопля, крохмаль, горох, білкове борошно з комах 7%, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 251 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: курка, лосось, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Medium Chicken
Ціни на Hills SP Adult Medium Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Medium Chicken 2.5 кг | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Medium Chicken 14 кг | від 220 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 222 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, борошно курки/індика, борошно, дигест, м'якоть буряків, жир, олія, клас: суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (66%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 25%, рис 24%, груша, лосось, яблука, жир, олія, морква, клас: суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: куряче борошно, крохмаль, картопля, горох, жир, гідролізат білка, олія, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (61%), горох (8%), овочі, м'ясо ягняти (5%), яйця, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, зернові, вітаміни, мінерали, білки, жири, клітковина, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, білок птиці, картопляні пластівці, жир, крохмаль, клас: суперпреміум