Корм для кішок Hills SP Adult Lamb 3 kg
Фото 12 |
Hills SP Adult Lamb 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Lamb 3 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota HILL'S Science Plan Adult Jagnięcina 3 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych kotów w kwiecie wieku. Electro.plПоскаржитись | 110 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Adult Jagnięcina 3 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych kotów w kwiecie wieku.... Avans.plПоскаржитись | 110 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Adult Jagnięcina 3 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych kotów w kwiecie wieku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 89 zł |
Hill's Science Plan Adult, jagnięcina i ryż - 3 kgNajlepsza jagnięcina i ryż czynią z karmy Hill's Science Plan Adult prawdziwą ucztę dla Twojego czworonoga. Wysokiej jakości biała są lekkostrawne, a jednocześnie ułatwiają kontrolę masy ciała. Ta smakowita karma sucha zawiera także kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, przyczyniające się do zachowania zdrowej skóry i sierści. Z kolei tauryna, której orga... щеnizm kota nie potrafi samodzielnie wytworzyć, jest niezbędna kotu do życia. Hill's Science Plan Adult (jagnięcina i ryż) w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów Wysokiej jakości białka: ułatwiają kontrolę wagi, wspomagają zachowanie prawidłowej masy mięśniowej i szczupłej sylwetki, lekkostrawne Kwasy tłuszczowe omega-3 i -6: o prozdrowotnym oddziaływaniu na skórę i sierść Witamina E: wspomaga zdrowie układu odpornościowego Z tauryną: niezbędną kotom do życia, wspomaga pracę serca Niezwykle smakowita: optymalna akceptacja, różne warianty smakowe zapewniające urozmaicenie w misce Zbilansowana zawartość minerałów: wspomaga zdrowie układu moczowego Informacje o pasującej, mokrej karmie Hill´s Science Plan znajdziesz poniżej: Hill's Science Plan Adult, 12 x 85 g Zooplus.plПоскаржитись | 100 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, лосось, рис, жири, білок, олія, мінерали, суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, вагітним, годуючим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, борошно птиці, кукурудза, жир, жом буряка, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 11 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, борошно, жир, рис, мінерали, олія, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 355 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яйця 21%, картопля, крохмаль, горох, білкове борошно з комах 7%, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 251 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: курка, лосось, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Lamb
Ціни на Hills SP Adult Lamb |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Lamb 300 g | від 16 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Adult Lamb 1.5 kg | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Adult Lamb 3 kg | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Lamb 10 kg | від 218 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: птах 23%, рисове борошно 22% і протеїн 19.5%, картопля, трави, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: птиця 29%, картопля 16.5%, білок, морська риба 7%, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн ягняти 26%, м'ясо ягняти 12%, злаки, трави, ягоди, масло, жир, суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина, білок оленини, крохмаль, жир, гарбуз, яйце, оселедець, преміум
від 115 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: качка, преміум
від 115 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: баранина, білок ягняти, батат, жир, яйця, оселедець, олія, преміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: індичка 45%, жир, картопля, олія, буряк, горох, морква, трави, преміум