Karma dla kotów Royal Canin Savour Exigent 4 kg (25310400R0)
Zdjęcia 14 |
Royal Canin Savour Exigent 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Savour Exigent 4 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Exigent Savor 4 kg (3182550717144)Sucha karma dla dorosłych kotów od 12 miesiąca życia do 7 lat, wymagających w smaku. Posiada dwa uzupełniające się rodzaje kr... więcejokietów o różnych składach i teksturach, aby zaspokoić potrzebę urozmaicenia i pobudzić apetyt. Utrzymuje dobrą wagę. Formuła diety sprzyja zdrowiu układu moczowego dorosłego kota. Rozetka.plZłóż skargę | 142 zł |
Royal Canin Savour Exigent - 4 kgKoty mają swój rozum. To sprawia, że są wprawdzie niezwykle urocze, ale jednocześnie potrafią być niełatwe w karmieniu. Wybre... więcejdnego kota często trudno jest zachęcić do jedzenia. Karma Royal Canin Savour Exigent zawiera dwa różne rodzaje krokieta, aby zaspokoić indywidualne potrzeby Twojego kota. Krokiety różnią się składem i kształtem. W ten sposób zaspokajają najróżniejsze oczekiwania w kwestii smaku i inne preferencje. W rezultacie koty, które dotychczas przyjmowały małe ilości pożywienia zaczynają przyzwyczajać się do różnorodności smaków i wykazywać większy apetyt. Jedzenie uszczęśliwia – wszystkich! Royal Canin Savour Exigent w skrócie: Wysokiej jakości karma sucha dla wybrednych kotów Podwójny smak Aromatyczne i specjalnie zbilansowane receptury działają ze zdwojoną siłą na kubki smakowe Twojego kota. Różnorodne kształty Dwa różne warianty krokietów zapewniają maksymalne urozmaicenie w misce. 2 rodzaje krokietów: w jednym opakowaniu, dwie różne struktury i smaki. Pobudza apetyt: dzięki wyjątkowo smakowitym recepturom. Wspomaga trawienie: regularne przyjmowanie pokarmu korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit. Utrzymanie prawidłowej wagi: przez specjalnie dopasowaną wartość energetyczną. Lśniąca sierść: zawarte w oleju z ogórecznika lekarskiego kwasy tłuszczowe omega-6 wzmacniają skórę i sierść. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Savour Exigent, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 136 zł |
ROYAL CANIN Savour Exigent 4 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla wybrednych kotów? Istnieją koty, które są bardzo wybredne i nie jedzą wszystkie... więcejgo, co jest im podawane. Receptura skierowana do wybrednych kotów może pomóc poprawić smak jedzenia i związaną z tym akceptację. Karma ROYAL CANIN Savour Exigent została opracowana specjalnie pod kątem tych potrzeb. Wybredne koty często przekonuje ich różnorodność smaków. Aby zaspokoić naturalne preferencje tych kotów, karma Savour Exigent zawiera dwa różne rodzaje krokietów o różnych składach i teksturach. To podwójne doznania smakowe zadowoli nawet najbardziej wybredne koty. Ponieważ konsystencja karmy ma duży wpływ na preferencje kota, krokiety Savour Exigent są smaczne i łatwo przyswajalne, co dodatkowo stymuluje naturalne preferencje kota. Wybierając karmę dla kota, warto wiedzieć, że każdy kot ma naturalne preferencje oparte na trzech kluczowych czynnikach: Profil aromatyczny, różnorodność smaków i zawartość białka. Z tego powodu firma ROYAL CANIN opracowała trzy różne, ekskluzywne receptury, które są szczególnie smaczne dla kotów. Ponadto specjalnie dostosowana zawartość energii karmy ROYAL CANIN Savour Exigent pomaga utrzymać idealną masę ciała dorosłych kotów. Karma ROYAL CANIN Savour Exigent jest odpowiednia zarówno dla kotów mieszkających w domu, jak i wychodzących na świeże powietrze. Smaczna karma dla kotów będzie stale stymulować apetyt kota i dostarczać mu wszystkie składniki odżywcze niezbędne do zachowania aktywności i zdrowia. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Savour Exigent to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 130 zł |
Royal Canin Savour Exigent - 4 kgKoty mają swój rozum. To sprawia, że są wprawdzie niezwykle urocze, ale jednocześnie potrafią być niełatwe w karmieniu. Wybre... więcejdnego kota często trudno jest zachęcić do jedzenia. Karma Royal Canin Savour Exigent zawiera dwa różne rodzaje krokieta, aby zaspokoić indywidualne potrzeby Twojego kota. Krokiety różnią się składem i kształtem. W ten sposób zaspokajają najróżniejsze oczekiwania w kwestii smaku i inne preferencje. W rezultacie koty, które dotychczas przyjmowały małe ilości pożywienia zaczynają przyzwyczajać się do różnorodności smaków i wykazywać większy apetyt. Jedzenie uszczęśliwia – wszystkich! Właściwości karmy Royal Canin Savour Bitiba.plZłóż skargę | 130 zł |
Royal canin Royal Canin EXIGENT SAVOUR - 4kgKompletna karma dla dorosłych kotów. Powzbudzuje apetyt i u najwybredniejsz Petkarma.plZłóż skargę | 154 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 139 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 241 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: ptak, super premium
od 349 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 48 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: podroby mięsne, zboża, jaja, podroby warzywne., super premium
Modyfikacje Royal Canin Savour Exigent
Ceny na Royal Canin Savour Exigent |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Savour Exigent 400 g | od 18 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Savour Exigent 2 kg | od 77 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Savour Exigent 4 kg | od 130 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Savour Exigent 10 kg | od 252 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 148 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 145 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium