Karm dla psów Dolina Noteci Premium Rich in Chicken Stomachs with Veal Liver 1 szt.
Dolina Noteci Premium Rich in Chicken Stomachs with Veal Liver |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Chicken Stomachs with Veal Liver 1 szt.
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Junior Żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą 1Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą marki Dolina Notec... więceji. Zdrowe smakowitości dla pupila każdego dnia! Electro.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Junior Żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą 1Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą marki Dolina Notec... więceji. Zdrowe smakowitości dla pupila każdego dnia!... Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołądki z Kurczaka z Wątróbką CielęcDolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołądki z Kurczaka z Wątróbką Cielęcą - mokra karma dla szczeniąt Dolina Noteci Premium... więcejJunior Bogata w Żołądki z Kurczaka z Wątróbką Cielęcą - to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla szczeniąt. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Junior Żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą 1Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą marki Dolina Notec... więceji. Zdrowe smakowitości dla pupila każdego dnia!... Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Żołądki Kurczaka I Wątróbka CielęcaDOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Żołądki Kurczaka I Wątróbka Cielęca 0,185 kg
Mokra karma dla szczeniąt i młodych psów... więcejras małych, bogata w żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą. Karma ta zawiera aminokwasy, których brakuje w produktach opartych na innych gatunkach mięsa. Kurczak i cielęcina są doskonałym źródłem żelaza, selenu, miedzi i cynku. Dzięki nim skóra i sierść naszego pupila są zdrowe i lśniące, a jego odporność wysoka. Mięso z kurczaka wzbogaca karmę w witaminę B12, a ziemniaki w witaminę B6 oraz potas, które pozytywnie wpływają na układ pokarmowy i procesy przemiany materii.
Skład: Fera.plZłóż skargę | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka z wątróbką cielęc | 14 zł |
Żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą DOLINA NOTECI Premium, 185 gDolina Noteci Premium Junior Small to mokra karma przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów małych ras. Jest bardzo dobrym źr... więcejódłem cennych minerałów: żelaza,... EmpikZłóż skargę | 7 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, jagnięcina, kurczak, indyk, jajka, ziemniaki, masło, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: królik 26%, wołowina 25%, wieprzowina 24%, dorsz 5%, skrobia, tłuszcz z kurczaka, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wieprzowina, gęś, kurczak, jajka, ziemniaki, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca wołowe, marchewki, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, jabłko, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, królik, indyk, jeleń, kurczak, jajka, ziemniaki, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: żołądki z kurczaka, ryż, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: królik, jabłko, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jeleń, wołowina, marchew, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, marchewka, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, burak, klasa: premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: indyk i produkty uboczne z indyka 70%, rosół 28,7%, klasa: premium