Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Salmon Fillet 85 g
Dolina Noteci Premium Salmon Fillet 85 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Salmon Fillet 85 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia w sosie 85 gAby zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie kota należy spełnić jego żywieniowe oczekiwania. Produkt dzięki wykorzystaniu mięsa z łososia jest źródłem białka o wysokiej strawności i jakości biologicznej. Electro.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia w sosie 85 gAby zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie kota należy spełnić jego żywieniowe oczekiwania. Produkt dzięki wykorzystaniu mięsa z łososia jest źródłem białka o wysokiej strawności i jakości biologicznej.... Avans.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia w sosie 85 gAby zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie kota należy spełnić jego żywieniowe oczekiwania. Produkt dzięki wykorzystaniu mięsa z łososia jest źródłem białka o wysokiej strawności i jakości biologicznej.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 zł |
Dolina Noteci Karma Mokra Dla Kota Filet Z Łososia 85GDOLINA NOTECI Karma mokra dla kota Filet z Łososia 85g Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów wszystkich ras – filet z łososia 85 g Aby zadbać o zdrowie ora... EmpikZłóż skargę | 6 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, królik, jajka, fasola, ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, rosół, skrobia, minerały, masło, drożdże, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion z kaczki, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, bulion, wodorosty, minerały, olej, łuska psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 4%), ryby i przetwory rybne, warzywa, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby, kurczak 20%, minerały i witaminy, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (80% w filetach, w tym 11,6% w wołowinie), premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, rosół z kurczaka, marchew, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, serca kacze, wątróbka, tłuszcz, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, kurczak, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, cielęcina, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, bulion drobiowy, szpinak, minerały, masło, łuska psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 32% (4% wołowina), warzywa 4%, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium