Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 180 g
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 180 g 1 szt. 0.4 kg1 szt. 0.18 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 180 g
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Premium Bogata w Łososia - puszka dla kota 185g DNK6Dolina Noteci Premium Bogata w Łososia - mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium Bogata w Łososia - to pełnoporcjowa karm... więceja przeznaczona dla dorosłych kotów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Kot Bogata w łososia puszka 185g | 8 zł |
Karma mokra 185 g łosoś Dolina Noteci KotBricomarche.pl Złóż skargę | 5 zł |
Dolina Noteci dla Kota BOGATA W ŁOSOSIA 185g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK DKarma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów szystkich ras bogata w łososia 185 g
Łosoś to jeden z ulubionych kocich przysmakó... więcejw. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa.
Bezzbożowa karma Dolina Noteci Premium zawiera:
• dużą ilość mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego,
• odpowiednio zbilansowane witaminy i minerały,
• taurynę – niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Produkt jest pozbawiony:
• zbóż,
• konserwantów,
• sztucznych aromatów,
• polepszaczy smaku.
Ten pokarm dla kotów jest:
• utrwalony w procesie sterylizacji,
• niskoprzetworzo zoo24.plZłóż skargę | 5 zł |
DOLINA NOTECI Premium Bogata w łososia dla kotów dorosłych 185 gPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras.Bezzbożowa i zbilansowana, na bazie łososia. Łosoś ceniony jest za wal... więcejory smakowe, ale przede wszystkim za dostarczanie sporej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, poprawiających stan skóry i sierści kota.Karma ma postać wilgotnego, soczystego mięsa.
Najważni Fera.plZłóż skargę | 7 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka 60%, bulion z kurczaka, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, ziemniaki, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, wieprzowina, jagnięcina, wołowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, kurczak, wołowina, ziemniaki, rosół, minerały, nasiona, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, brązowy ryż, masło, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, dynia, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona psyllium, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon
Ceny na Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 400 g | od 5 zł | 15 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Salmon 180 g | od 5 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (z kaczki), oleje i tłuszcze, minerały, tymianek suszony, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, rosół 37%, olej słonecznikowy 2%, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso indycze, oleje, tłuszcze, minerały, tymianek suszony, premium
od 6 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (wołowina 4%), zboża, ryby, syrop karmelowy, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium