Karm dla psów Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support 0.18 kg
Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support 185 g 0.4 kg0.18 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support 0.18 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Skin Support 185 g | 5 zł |
DOLINA NOTECI Perfect Care Skin Support 185 g | 7 zł |
Mokra karma dla psów DOLINA NOTECI Premium Perfect Skin Support, 185 g | 7 zł |
Dolina noteci Premium Perfect Care Skin Support 185g | 6 zł |
Karma przeznaczona dla psów:
- przy problemach skórnych typu egzema, świąd, łupież
- rasy długowłose
- których sierść wymaga regeneracji, np. po chorobie, przebywają w schronisku
- pokaż rasy
- podczas linienia i sezonowej zmiany okrywy włosowej
- prawidłowego funkcjonowania i regeneracji skóry
- zmniejszenie stanu zapalnego skóry
- szybsze gojenie się ran
- błyszcząca wełna
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support
Ceny na Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support 0.4 kg | od 9 zł | 7 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Perfect Care Skin Support 0.18 kg | od 5 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →