Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Rich in Veal 0.18 kg 12 pcs
Dolina Noteci Premium Rich in Veal 0.18 kg 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Veal 0.18 kg 12 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Premium, 24 x 185 g - Bogata w cielęcinęWyborna, niczym posiłek przyrządzony w domu. Wspaniały smak pełnej kawałków mięsa karmy Dolina Noteci Premium dla dorosłych kotów skusi do jedzenia nawet wybredne zwierzęta i dostarczy im wiele ważnych substancji odżywczych. Karma została przyrządzona z dużą ilością mięsa i jest źródłem wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 148 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w cielęcinęWyborna, niczym posiłek przyrządzony w domu. Wspaniały smak pełnej kawałków mięsa karmy Dolina Noteci Premium dla dorosłych kotów skusi do jedzenia nawet wybredne zwierzęta i dostarczy im wiele ważnych substancji odżywczych. Karma została przyrządzona z dużą ilością mięsa i jest źródłem wysokowartościo Bitiba.plZłóż skargę | 74 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w cielęcinę | 74 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w cielęcinęWyborna, niczym posiłek przyrządzony w domu. Wspaniały smak pełnej kawałków mięsa karmy Dolina Noteci Premium dla dorosłych kotów skusi do jedzenia nawet wybredne zwierzęta i dostarczy im wiele ważnych substancji odżywczych. Karma została przyrządzona z dużą ilością mięsa i jest źródłem wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 77 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, papryka, makaron, rosół, minerały, nasiona, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, masło, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, masło, brązowy ryż, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rich in Veal
Ceny na Dolina Noteci Premium Rich in Veal |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Veal 0.4 kg 12 pcs | od 75 zł | 1 oferta | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Veal 0.18 kg 12 pcs | od 74 zł | 5 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Veal 0.4 kg 24 pcs | od 68 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 69 zł
mokra karma, 0.2 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół, wątróbka drobiowa, tłuszcz, dzik, burak, jagody, premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 70 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 45 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, łosoś, batat, żurawina, minerały, premium
od 43 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół, żołądki drobiowe, wątróbka, tłuszcz, jagnięcina, łosoś, premium
od 57 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dzik, premium
od 58 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne (mięso 59%), ryby i przetwory rybne (łosoś 100%), super premium
od 74 zł
mokra karma, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso, podroby (21% wątróbka drobiowa), minerały
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 16 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, łosoś, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium