Karm dla psów Dolina Noteci Premium with Goose/Potatoes/Apple 100 g 1 szt.
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium with Goose/Potatoes/Apple 100 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium with Goose/Potatoes/Apple 100 g 1 szt.
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma mokra dla psów małych ras Dolina Noteci Premium Z Gęsią 100 g ZW-KARMokra karma dla psów małych ras z gęsią, ziemniakami i jabłkiem 100 g, Dolina Noteci Premium Aby w pełni zadbać o zdrowie pup... więcejila warto podawać mu pełnowartościow Komputronik.plZłóż skargę | 11 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Premium z Gęsią Ziemniakami i Jabłkiem Małe Ra | 8 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Mokra karma dla psów małych raAby w pełni zadbać o zdrowie pupila warto podawać mu pełnowartościow Bee.plZłóż skargę | 4 zł |
Gęś z ziemniakami i jabłkiem DOLINA NOTECI Premium, 100 gMięso z gęsi bogate jest w kwasy tłuszczowe n–6, pozytywnie wpływające na kondycję skóry psa i wygląd jego sierści. Dodatkowo... więcejjest źródłem cynku i selenu, św... EmpikZłóż skargę | 5 zł |
Dolina Noteci Premium Pies Gęś, ziemniaki i jabłko saszetka 100g | 5 zł |
DOLINA NOTECI MAŁE RASY Z GĘSINA, ZIEMNIAKIEM I JABLKIEM 100g | 5 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dzik, bulion z dzika, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, rosół, jajka, skrobia, minerały, masło, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kurczak, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka 60%, bulion z kurczaka, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (królik), owoce, składniki mineralne, oleje, tłuszcze, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, papryka, makaron, rosół, minerały, nasiona, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso, podroby, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dziczyzna, dynia, warzywa, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium