Karm dla psów Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 szt.
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 0.5 kg 20 pcs |
|
Mięso z dziczyzny jest cennym źródłem żelaza, selenu, miedzi i cynku.
Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 20 x 500 g - Bogata w dziczyznęWystarczy otworzyć saszetkę, aby pies mógł zjeść pyszny posiłek! Dolina Noteci Premium w saszetkach to nie tylko przekąska na specjalne okazje, ale także pełnoporcjowa karma w codziennej diecie. Mokra karma zawiera dużo mięsa i ma zbilansowany, kompletny skład odżywczy. Skład karmy jest bardzo czytelny, dlatego dokładnie wiesz, co podajesz swojemu... więcejpsu. Oprócz mięsa i podrobów zawiera również brązowy ryż i marchewkę. Karma dla psów Dolina Noteci Premium została przyprawiona bazylią, która zawiera naturalne olejki eteryczne oraz olejem lnianym, który dostarcza cennych składników odżywczych i substancji witalnych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Dolina Noteci Premium Pouches 20 x 500 g w skrócie: Holistyczna karma mokra klasy permium dla dorosłych psów. Z dużą ilością mięsa: źródło wysokiej jakości białka zwierzęcego, pyszny smak. Bez pszenicy i glutenu: odpowiednie dla wrażliwych psów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami Zooplus.plZłóż skargę | 127 zł |
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 20 x 500 g - Bogata w dziczyznęWystarczy otworzyć saszetkę, aby pies mógł zjeść pyszny posiłek! Dolina Noteci Premium w saszetkach to nie tylko przekąska na specjalne okazje, ale także pełnoporcjowa karma w codziennej diecie. Mokra karma zawiera dużo mięsa i ma zbilansowany, kompletny skład odżywczy. Skład karmy jest bardzo czytelny, dlatego dokładnie wiesz, co podajesz swojemu... więcejpsu. Oprócz mięsa i podrobów zawiera również brązowy ryż i marchewkę. Karma dla psów Dolina Noteci Premium została przyprawiona bazylią, która zawiera naturalne olejki eteryczne oraz olejem lnianym, który dostarcza cennych składników odżywczych i substancji witalnych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Bitiba.plZłóż skargę | 120 zł |
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 20 x 500 g - Bogata w dziczyznę | 120 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, bulion, kurczak, marchew, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 243 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, dynia, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 156 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, wołowina, wieprzowina, dorsz, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 138 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rich in Venison
Ceny na Dolina Noteci Premium Rich in Venison |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 szt. | od 6 zł | 17 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 10 szt. | od 62 zł | 5 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 szt. | od 120 zł | 3 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 40 szt. | od 239 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 135 zł
mokra karma, 12 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, indyk, bulion mięsny, ziemniaki, klasa: premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 120 zł
mokra karma, 12 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryba, bulion, woda, indyk, wątróbka, białko, łosoś, groszek, ziemniaki, klasa: holistyczna
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 96 zł
mokra karma, 12 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 77 zł
mokra karma, 12 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody
od 95 zł
mokra karma, 12 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (kurczak, wołowina), algi, minerały, oleje, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium