Корм для собак Dolina Noteci Premium Junior Rich in Lamb Stomachs 185 g 1 шт
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Lamb Stomachs 185 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Junior Rich in Lamb Stomachs 185 g 1 шт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra dla szczeniąt DOLINA NOTECI Junior, żołądki jagnięce, 185 gDolina Noteci Premium Junior Small Żołądki Jagnięce to karma dla szczeniąt i młodych psów przygotowana z myślą o specjalnych... щеpotrzebach pupili w okresie ich ... EmpikПоскаржитись | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki jagnięce 185 gKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce 185 g. Electro.plПоскаржитись | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołądki Jagnięce - puszka dla szczenDolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołądki Jagnięce - mokra karma dla szczeniąt Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołą... щеdki Jagnięce - to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla szczeniąt. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki jagnięce 185 gKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce 185 g.... Avans.plПоскаржитись | 6 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Żołądki Jagnięce 185gMokra karma dla szczeniąt i młodych psów ras małych, bogata w żołądki jagnięce.
Wysok Fera.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki jagnięce 185 g 11830219Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce 185 g.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma mokra dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior, żołądki jagnięce, 185 gKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce. Lizyna, leucyna, metionina i cystyna –... щеtych aminokwasów z pewnością ni... EmpikПоскаржитись | 8 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, коричневий рис, мінеральні речовини, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, качиний бульйон, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дичина, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дичину, гарбуз, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 42%, баранина 4%, нирки 4%, лососева олія, петрушка, шипшина, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для серця, в составе: яловичина, форель, свинина, бульйон, яйця, мінерали, масло, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, телятина, яловичина, яйця, макарони, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, яловичина, кролик, яйця, квасоля, рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум