Корм для собак Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery 0.4 кг
Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery 400 g 0.4 кг0.18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery 0.4 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Recovery 400 g | 11 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Recovery 400 g | 9 zł |
Dolina Noteci Perfect Care Recovery 400g | 21 zł |
DOLINA NOTECI Perfect Care Recovery 400 g | 12 zł |
Mokra karma dla psów DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Recovery, 400 g | 11 zł |
Корм подходит для:
- собаки в периоде выздоровления
- лактирующие и послекормящие суки
- собаки со сниженным аппетитом
- собакам, регулярно занимающимся спортом и с повышенной потребностью в энергии
- восстановление сил организма
- восстановление физической формы
- увеличение веса
- повышение аппетита
- восстановление иммунитета
- повышение выносливости организма
Модификації Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery
Ціни на Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery 0.4 кг | від 9 zł | 6 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Perfect Care Recovery 0.18 кг | від 5 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →