Karm dla psów Dolina Noteci Premium Junior Rich in Lamb Stomachs 185 g 1 szt.
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Lamb Stomachs 185 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Junior Rich in Lamb Stomachs 185 g 1 szt.
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma mokra dla szczeniąt DOLINA NOTECI Junior, żołądki jagnięce, 185 gDolina Noteci Premium Junior Small Żołądki Jagnięce to karma dla szczeniąt i młodych psów przygotowana z myślą o specjalnych... więcejpotrzebach pupili w okresie ich ... EmpikZłóż skargę | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki jagnięce 185 gKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce 185 g. Electro.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołądki Jagnięce - puszka dla szczenDolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołądki Jagnięce - mokra karma dla szczeniąt Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Żołą... więcejdki Jagnięce - to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla szczeniąt. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki jagnięce 185 gKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce 185 g.... Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Żołądki Jagnięce 185gMokra karma dla szczeniąt i młodych psów ras małych, bogata w żołądki jagnięce.
Wysok Fera.plZłóż skargę | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki jagnięce 185 g 11830219Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce 185 g.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma mokra dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior, żołądki jagnięce, 185 gKarma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w żołądki jagnięce. Lizyna, leucyna, metionina i cystyna –... więcejtych aminokwasów z pewnością ni... EmpikZłóż skargę | 8 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, jagnięcina, kurczak, indyk, jajka, ziemniaki, masło, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, gęś, jajka, jabłko, ziemniaki, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk 60%, rosół z indyka, ziemniaki 7%, klasa: premium
od 142 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 77 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dziczyzna, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: gra, dynia, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 42%, jagnięcina 4%, nerki 4%, olej z łososia, pietruszka, dzika róża, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, królik, jajka, fasola, ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium