Корм для собак Brit Pate&Meat Salmon 1 шт 0.4 кг
Brit Pate&Meat Salmon 400 g 1 шт 0.4 кг1 шт 0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Pate&Meat Salmon 1 шт 0.4 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Paté and Meat Łosoś 400 gKarma BRIT Paté and Meat - Salmon to prawdziwe kawałki mięsa z całymi kawałkami podrobów w pasztecie. Wysoka zawartość wysoki... щеej jakości mięsa oraz staranne przetwarzanie gwarantują doskonały smak i aromat. Electro.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa BRIT Paté and Meat Łosoś 400 gKarma BRIT Paté and Meat - Salmon to prawdziwe kawałki mięsa z całymi kawałkami podrobów w pasztecie. Wysoka zawartość wysoki... щеej jakości mięsa oraz staranne przetwarzanie gwarantują doskonały smak i aromat.... Avans.plПоскаржитись | 7 zł |
Brit Brit Pate & meat dog karma mokra dla psów salmon łosoś 400 gBrit Pate & Meat Salmon 400g (ŁOSOŚ): Bez zbóż Bez dodatku konserwantów 70% łosoś i kurczak PEŁNOPORCJOWA KARMA WILGOTNA Z ŁO... щеSOSIEM DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS. Brit Pate&Meat Salmon zapewnia kompletne i zbilansowane żywienie. Bee.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa BRIT Paté and Meat Łosoś 400 gKarma BRIT Paté and Meat - Salmon to prawdziwe kawałki mięsa z całymi kawałkami podrobów w pasztecie. Wysoka zawartość wysoki... щеej jakości mięsa oraz staranne przetwarzanie gwarantują doskonały smak i aromat.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 7 zł |
BRIT Pate&Meat salmon 400 g pasztet z łososiem dla psaPełnoporcjowa karma dla psów wszystkich ras.Wysokiej jakości składniki oraz w pełni zbilansowana formuła odpowiadająca potrze... щеbom żywieniowym psa, zapewniają prawidłowy rozwój, zdrowie i jego piękny wygląd. Skład jest zróżnicowany i pełen smaków i aromatów. Opiera się na mięsie z łososia i kurczaka oraz podrobach. Dodatek cenionego oleju z łososia uzupełnia karmę w niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Bulion zwiększa smakowitość karmy i jej wilgotność, w celu dbania o zdrowie układu moczowego.100% naturalnych składników i wysoka zawartość mięsa dostarczają organizmowi łatwo przyswajalnego białka zwierzęcego, które jest niezbędne do zachowania na długo witalności drapieżnikowi.K Fera.plПоскаржитись | 7 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Brit Pate&MeatПорівняти в таблиці →
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 110 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 69 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 67 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
Модификації Brit Pate&Meat Salmon
Ціни на Brit Pate&Meat Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Pate&Meat Salmon 1 шт 0.4 кг | від 6 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Salmon 1 шт 0.8 кг | від 11 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, молоко, жири, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 40% яловичина, 28% курка, карбонат кальцію, масло лосося, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 2 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряче філе 51%, алое 5%, рис 2%, олія 1.7%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум