Корм для собак Concept for Life Large Senior 12 кг
Concept for Life Large Senior 12 kg 1.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Concept for Life 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Concept for Life.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Concept for Life Large Senior 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Concept for Life Large Senior - 12 kgPodczas gdy mniejsze psy są w dobrej formie jeszcze nawet w wieku 6-8 lat, u psów dużych ras w tym wieku zauważa się już pier... щеwsze oznaki starzenia. Przemiana materii zwalnia, a aktywność spada, co często prowadzi do nadwagi. Specjalnie dostosowane żywienie o wysokiej akceptacji przyczyni się do poprawy samopoczucia i ogólnego zdrowia starszych psów. Concept for Life Large Senior to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów dużych ras w wieku powyżej 6. roku życia, która zapewnia optymalne proporcje substancji odżywczych. Karma ta zapewnia odpowiednie odżywienie, a kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 175 zł |
Concept for Life Large Senior - 12 kgPodczas gdy mniejsze psy są w dobrej formie jeszcze nawet w wieku 6-8 lat, u psów dużych ras w tym wieku zauważa się już pier... щеwsze oznaki starzenia. Przemiana materii zwalnia, a aktywność spada, co często prowadzi do nadwagi. Specjalnie dostosowane żywienie o wysokiej akceptacji przyczyni się do poprawy samopoczucia i ogólnego zdrowia starszych psów. Concept for Life Large Senior to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów dużych ras w wieku powyżej 6. roku życia, która zapewnia optymalne proporcje substancji odżywczych. Karma ta zapewnia odpowiednie odżywienie, a kompleks przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 166 zł |
Concept for Life Large Senior - 2 x 12 kg | 313 zł |
Concept for Life Large Senior - 2 x 12 kgPodczas gdy mniejsze psy są w dobrej formie jeszcze nawet w wieku 6-8 lat, u psów dużych ras w tym wieku zauważa się już pier... щеwsze oznaki starzenia. Przemiana materii zwalnia, a aktywność spada, co często prowadzi do nadwagi. Specjalnie dostosowane żywienie o wysokiej akceptacji przyczyni się do poprawy samopoczucia i ogólnego zdrowia starszych psów. Concept for Life Large Senior to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów dużych ras w wieku powyżej 6. roku życia, która zapewnia optymalne proporcje substancji odżywczych. Karma ta zapewnia odpowiednie odżywienie, a kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 335 zł |
21 + 3 kg gratis! Concept for Life, 2 x 12 kg - Large SeniorConcept for Life to jedyna w swoim rodzaju, oparta na badaniach naukowych koncepcja żywieniowa, w której centrum uwagi stoi d... щеobro psa oraz jego indywidualne potrzeby fizjologiczne na każdym etapie życia. Concept for Life zapewnia żywienie dostosowane do wagi, rozmiaru, trybu życia, wieku oraz innych wyjątkowych potrzeb. Concept for Life – zaspokaja potrzeby wszystkich psów. Kup teraz 21 kg karmy suchej dla psa Concept for Life, a kolejne 3 kg otrzymasz gratis! Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 2003818. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Concept for Life, karma sucha dla psa Zooplus.plПоскаржитись | 306 zł |
Модификації Concept for Life Large Senior
Ціни на Concept for Life Large Senior |
---|---|---|---|---|
Concept for Life Large Senior 1.5 кг | від 26 zł | 2 пропозиції | ||
Concept for Life Large Senior 12 кг | від 166 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 141 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 167 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 11.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, ягоди, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум