Karm dla psów Concept for Life Large Senior 12 kg
Concept for Life Large Senior 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept for Life 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept for Life.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept for Life Large Senior 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Concept for Life Large Senior - 12 kgPodczas gdy mniejsze psy są w dobrej formie jeszcze nawet w wieku 6-8 lat, u psów dużych ras w tym wieku zauważa się już pierwsze oznaki starzenia. Przemiana materii zwalnia, a aktywność spada, co często prowadzi do nadwagi. Specjalnie dostosowane żywienie o wysokiej akceptacji przyczyni się do poprawy samopoczucia i ogólnego zdrowia starszych psów... więcej. Concept for Life Large Senior to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów dużych ras w wieku powyżej 6. roku życia, która zapewnia optymalne proporcje substancji odżywczych. Karma ta zapewnia odpowiednie odżywienie, a kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 175 zł |
Concept for Life Large Senior - 12 kgPodczas gdy mniejsze psy są w dobrej formie jeszcze nawet w wieku 6-8 lat, u psów dużych ras w tym wieku zauważa się już pierwsze oznaki starzenia. Przemiana materii zwalnia, a aktywność spada, co często prowadzi do nadwagi. Specjalnie dostosowane żywienie o wysokiej akceptacji przyczyni się do poprawy samopoczucia i ogólnego zdrowia starszych psów... więcej. Concept for Life Large Senior to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów dużych ras w wieku powyżej 6. roku życia, która zapewnia optymalne proporcje substancji odżywczych. Karma ta zapewnia odpowiednie odżywienie, a kompleks przeciwutleniac Bitiba.plZłóż skargę | 166 zł |
Concept for Life Large Senior - 2 x 12 kgPodczas gdy mniejsze psy są w dobrej formie jeszcze nawet w wieku 6-8 lat, u psów dużych ras w tym wieku zauważa się już pierwsze oznaki starzenia. Przemiana materii zwalnia, a aktywność spada, co często prowadzi do nadwagi. Specjalnie dostosowane żywienie o wysokiej akceptacji przyczyni się do poprawy samopoczucia i ogólnego zdrowia starszych psów... więcej. Concept for Life Large Senior to karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów dużych ras w wieku powyżej 6. roku życia, która zapewnia optymalne proporcje substancji odżywczych. Karma ta zapewnia odpowiednie odżywienie, a kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 335 zł |
21 + 3 kg gratis! Concept for Life, 2 x 12 kg - Large SeniorConcept for Life to jedyna w swoim rodzaju, oparta na badaniach naukowych koncepcja żywieniowa, w której centrum uwagi stoi dobro psa oraz jego indywidualne potrzeby fizjologiczne na każdym etapie życia. Concept for Life zapewnia żywienie dostosowane do wagi, rozmiaru, trybu życia, wieku oraz innych wyjątkowych potrzeb. Concept for Life – zaspokaja... więcejpotrzeby wszystkich psów. Kup teraz 21 kg karmy suchej dla psa Concept for Life, a kolejne 3 kg otrzymasz gratis! Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 2003818. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Concept for Life, karma sucha dla psa Zooplus.plZłóż skargę | 306 zł |
Modyfikacje Concept for Life Large Senior
Ceny na Concept for Life Large Senior |
---|---|---|---|---|
Concept for Life Large Senior 1.5 kg | od 27 zł | 2 oferty | ||
Concept for Life Large Senior 12 kg | od 166 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium