Ціни на Royal Canin Pug Adult 1.5 кг (39850150R2)
Фото 5 | від 53 до 70 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 1.5; Вік: Вік: від 10 місяців; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
1.5 кг3 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych mopsów Royal Canin Pug Adult od 10Sucha karma dla dorosłych mopsów powyżej 10 miesiąca życia. Zmniejsza ryzyko wystąpienia dermatologiczny Rozetka.plПоскаржитись | 56 zł |
Royal Canin Pug Adult, sucha karma dla psów rasy Mops 1,5kg RC571,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Mops. Karma ROYAL CANIN® Pug Adult, przeznaczona dla psów rasy mops powyżej 10... щеmiesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa. Krótka sierść mopsa dobrze uwidacznia pofałdowaną skórę, zwłaszcza w okolicy głowy. Fałdy powodują niekorzystne miejscowe przegrzewanie skóry i gromadzenie się wilgoci w zagłębianiach, dlatego tak ważne jest podawanie twojemu psu diety wspomagającej zdrowie skóry. Unikalna receptura karmy ROYAL CANIN® Pug Adult wspomaga zdrowie skóry i jej rolę jako bariery, głównie dzięki zastosowaniu kwasów tłuszczowych omega 3, takich jak EPA i DHA. Budowa mopsa jest bardzo zwarta, a krępa sylwetka wpisuje się niemal w kwadrat tułów. Utrzymanie muskulatury psów tej rasy wymaga regularnych ćwiczeń o umiarkowanym nasileniu. Odpowiednia dieta, dzięki specjalnym składnikom pokarmowym ma również korzystny wpływ na kondycję ciała. Karma ROYAL CANIN® Pug Adult zawiera optymalne proporcje składników pokarmowych wspomagających prawidłowe napięcie mięśni i zachowanie prawidłowej masy ciała. Ponadto, krokiety ROYAL CANIN® Pug Adult zostały zaprojektowane specjalnie dla psów rasy mops. Budowa mopsa jest specyficzna: duża głowa oraz krótki, zwarty i umięśniony tułów. Silnie skrócona czaszka utrudnia chwytanie jedzenia. Mopsy maja również tendencję do łapczywego jedzenia, i połykania kawałków bez dokładnego rozgryzania. Kształt i rozmiar krokietów ROYAL CANIN® Pug Adult ułatwiają psom tej rasy uchwycenie karmy oraz zachęcają do dokładnego rozgryzania. W firmie ROYAL CANIN® intensywnie pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań żywieniowych najlepiej dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą dokładny proces kontroli jakości, gwarantujący najwyższą jakość karmy oraz pełne pokrycie zapotrzebowania pokarmowego, odpowiednio do trybu życia Twojego psa. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę ROYAL CANIN® Pug Adult dostarczasz mu kompletną i doskonale zbilansowaną dietę. Miskakarmy.plПоскаржитись | 70 zł |
ROYAL CANIN Mops Adult 1,5 kgDlaczego należy zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych mopsów? Z reguły mops jest wytrzymałym, pełnym ży... щеcia i inteligentnym psem. Dobroduszny, ale równie czujny i wierny – ten wszechstronny pies wszędzie podąża za „swoimi” ludźmi. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Wybór odpowiedniej karmy jest więc bardzo ważny. Karma Royal Canin Pug Adult jest przeznaczona dla mopsów od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Dlatego ta karma ma specjalnie dostosowaną wartość energetyczną, która pomaga mopsom utrzymać idealną masę ciała. Zawarta kombinacja błonnika zapewnia długotrwałe uczucie sytości oraz wspomaga zdrowe i regularne wypróżnienia. W fałdach skórnych może gromadzić się wilgoć, co może powodować podrażnienie skóry. Dzięki tej specyficznej dla danej rasy karmie suchej można wspomagać funkcję ochronną skóry. Może to przyczynić się do ogólnego stanu zdrowia skóry. Ze względu na charakterystycz Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 53 zł |
Royal Canin Royal Canin Pug adult - karma sucha dla dorosłych i starszychRoyal Canin Pug Adult - Pełnoporcjowa karma dla psów - Specjalnie dla dorosłych i starszych psów rasy mops - Powyże... щеj 10 miesiąca życia, 1,5 kg. Karma Pug Adult sprzyja wspomaganiu roli skóry jako bariery (unikalny kompleks składników) i utrzymaniu zdrowia skóry (EPA i DHA). Receptura karmy pomaga... Bee.plПоскаржитись | 61 zł |
Royal Canin Pug Adult 1.5 kg | 54 zł |
Royal Canin Pug Adult - karma sucha dla dorosłych i starszych psów rasy moRoyal Canin Pug Adult - Pełnoporcjowa karma dla psów - Specjalnie dla dorosłych i starszych psów rasy mops - P... щеowyżej 10 miesiąca życia. 1,5kg
- Karma Pug Adult sprzyja wspomaganiu roli skóry jako bariery (unikalny kompleks składników) i utrzymaniu zdrowia skóry (EPA i DHA).
- Receptura karmy pomaga utrzymać optymalne napięcie mięśni u psów rasy mops.
- Receptura karmy sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała u psów rasy mops.
- Specjalnie opracowany krokiet ułatwia psom rasy mops chwytanie karmy i zachęca do rozgryzania.
Zalety:
- Zdrowa skóra
- Prawidłowe napięcie mięśni
- Prawidłowa masa ciała
- Specjalnie opracowany krokiet: budowa brachycefaliczn zoo24.plПоскаржитись | 58 zł |
Royal canin Royal Canin MOPS - 1,5kgKompletna karma dla dorosłych i starzejących się psów rasy mops - powyżej 10 miesiąca życia. BRACHYCEFALICZN Petkarma.plПоскаржитись | 57 zł |
Karma dla psów rasy Mops ROYAL CANIN Pug, 1,5 kg.pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 53 zł |
ROYAL CANIN Pug Adult 1,5kg | 60 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!