Karm dla psów Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 12 kg
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Zamknij
Menu
Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 12 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet i/d Low 12 kgSucha, dietetyczna karma dla psów firmy Hill's Prescription Diet i/d zaspokoi potrzeby żywieniowe Twojego psa i może być stos... więcejowana przez długi okres. Ta sucha karma zawiera pyszne składniki i ma doskonały smak uwielbiany przez psy. Electro.plZłóż skargę | 390 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet i/d Low 12 kgSucha, dietetyczna karma dla psów firmy Hill's Prescription Diet i/d zaspokoi potrzeby żywieniowe Twojego psa i może być stos... więcejowana przez długi okres. Ta sucha karma zawiera pyszne składniki i ma doskonały smak uwielbiany przez psy.... Avans.plZłóż skargę | 390 zł |
Hill's Prescription Diet i/d Sensitive Digestive Care, jaja i ryż - 12 kgAlergiom pokarmowym u psów często towarzyszą problemy trawienne. Karma Hill's Prescription Diet i/d Sensitive Digestive Care... więcejjaja i ryż została opracowana specjalnie dla dorosłych psów z nietolerancjami pokarmowymi. Dietetyczna karma sucha składa się z łatwo przyswajalnych pojedynczych składników oraz wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 318 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet i/d Low 12 kgSucha, dietetyczna karma dla psów firmy Hill's Prescription Diet i/d zaspokoi potrzeby żywieniowe Twojego psa i może być stos... więcejowana przez długi okres. Ta sucha karma zawiera pyszne składniki i ma doskonały smak uwielbiany przez psy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 390 zł |
Hills Prescription Diet i/d Low Fat Canine 12kg | 320 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Hills Prescription Diet
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 305 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 312 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: hydrolizat wątróbki drobiowej, skrobia, olej sojowy, celuloza, super premium
od 66 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 144 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: ryż, kukurydza, produkty uboczne z kurczaka, tłuszcz z kurczaka, soja, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, kurczak, oleje, tłuszcze, minerały, mleko, super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wieprzowina, wołowina, łosoś, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 45 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mączka drobiowa, hydrolizat białkowy, zboża, proszek imbirowy, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 57 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, kurczak, łosoś, jajka, płatki zbożowe, super premium
od 223 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na raka, v sostave: kurczak, pszenica, gluten, tłuszcz, wątróbka drobiowa, mąka sojowa, ryż, klasa: super premium
od 50 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, kurczak, łosoś, jajka, płatki zbożowe, super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: białka, zboża, oleje, tłuszcze, jaja, mięso, nasiona, minerały, witaminy, super premium
Wideo recenzje
Modyfikacje Hills PD i/d Digestive Care Low Fat
Ceny na Hills PD i/d Digestive Care Low Fat |
---|---|---|---|---|
Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 1.5 kg | od 64 zł | 5 oferty | ||
Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 12 kg | od 289 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 293 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium