Karm dla psów Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Farmina - NdGrainfree Dynia - Kurczak - MeloGrano kg 38-M-M FAR044-2 | 413 zł |
Farmina N&D Grain Free Adult Medium & Maxi, kurczak z dynią i granatem - 1Farmina N D Grain Free Medium/Maxi Adult, kurczak, dynia i owoc granatu to pożywienie wzorowane na naturze, które odpowiada w... więcejymaganiom dietetycznym ras średniej wielkości i dużych dorosłych psów. Receptura powstała we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Neapolitańskieg Zooplus.plZłóż skargę | 242 zł |
Farmina Farmina N&D GF Pumpkin Chicken Pomegranate Adult Medium Maxi 12 kgFarmina N&D GF Pumpkin Chicken Pomegranate Adult Medium Maxi 12 kg - sucha karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych Kurczak 12kg Max&mrau.plZłóż skargę | 242 zł |
FARMINA N&D Pumpkin Chicken & Pomegranate Adult Medium & MaxiKompletna, bezzbożowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych.Karma zawierająca kurczaka z wolnego wybiegu i granaty,... więcejdynię, warzywa funkcjonalne, owoce i ekstrakty roślinne.Mięsoż Fera.plZłóż skargę | 480 zł |
Farmina N&D Ancestral Grain canine CHICKEN & POMEGRANATE ADULT MEDIUM&MAXI | 229 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Farmina Pumpkin
od 107 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, granat, dynia, witaminy, suszone warzywa i owoce, super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 100 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 94 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z dzika, śledzie, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
od 180 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso jelenia, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet przepiórczy, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, dynia, ziemniaki, tłuszcz, jagody, super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, dynia, granat, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, granat, dynia, witaminy, suszone warzywa i owoce, super premium
od 278 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z kaczki, kurczak, śledź, jajka na twardo, dynia, super premium
Modyfikacje Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate
Ceny na Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 kg | od 94 zł | 4 oferty | ||
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg | od 229 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 278 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 269 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 249 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: śledzie, jagnięcina, mięso rybne, wątróbka wieprzowa, warzywa, tłuszcz, jabłka, masło, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 324 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 285 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 278 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium