Корм для собак Royal Canin Early Renal 7 кг
Royal Canin Early Renal 7 kg |
|
Корм сухий повнораціонний дієтичний для дорослих собак при ранній стадії ниркової недостатності. Ветеринарна дієта.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Early Renal 7 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Early Renal Dog - 7 kg RC1248600 | 316 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Early Renal - 7 kgInformacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady weterynarza. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regularnie odwiedzać weterynarza w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady weterynarza. Karma Royal Canin Veterinary Canine Early Renal została opraco... щеwana, aby wspomagać funkcjonowanie we wczesnych stadiach niewydolności nerek u psów. Ta zbilansowana, bogata w składniki odżywcze formuła zapewnia wczesne wsparcie funkcji nerek dzięki synergicznemu połączeniu przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 199 zł |
ROYAL CANIN Dog Early Renal 7 kg karma sucha dla psów dorosłych z chorobamWeterynaryjna karma dla dorosłych psów z chorobami nerek na wczesnym etapie choroby. Zalecana w przypadku:- Początkowego stadium przewlekłej choroby nerek bez białkomoczu (stadium 1 oraz początek stadium 2 wg IRIS) NIE ZALECANA W PRZYPADKU:- Ciąży, laktacji, okresu wzrostu Dieta Early Renal zalecana jest dla psów z rozpoznaną prz... щеewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu, gdy poziom kreatyniny nie przekroczy wartości referencyjnych. W bardziej zaawansowanych stadiach, zaleca się przejście na dietę Renal. WCZESNE WSPARCIE DLA NEREKEPA + DHAKOMPLEKS PRZECIWUTLENIAC Fera.plПоскаржитись | 197 zł |
ROYAL CANIN Early Renal Canine 7kgDieta Early Renal zalecana jest dla psów z rozpoznaną przewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu, gdy poziom kreatyniny nie prze... EmpikПоскаржитись | 201 zł |
Серія Royal Canin Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 39 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 61 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Early Renal
Ціни на Royal Canin Early Renal |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Early Renal 2 кг | від 59 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Early Renal 7 кг | від 197 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Early Renal 14 кг | від 330 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, протеїн, печінка птиці, м'якоть буряків, олія, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудза, рослинна клітковина, тваринні жири, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум