Karm dla psów Royal Canin Early Renal 7 kg
Royal Canin Early Renal 7 kg |
|
Kompletna sucha karma dietetyczna dla dorosłych psów z wczesnym stadium niewydolności nerek. Dieta weterynaryjna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Early Renal 7 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Early Renal Dog - 7 kg RC1248600 | 316 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Early Renal - 7 kgInformacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady weterynarza. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regularnie odwiedzać weterynarza w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady weterynarza. Karma Royal Canin Veterinary Canine Early Renal została opraco... więcejwana, aby wspomagać funkcjonowanie we wczesnych stadiach niewydolności nerek u psów. Ta zbilansowana, bogata w składniki odżywcze formuła zapewnia wczesne wsparcie funkcji nerek dzięki synergicznemu połączeniu przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 199 zł |
ROYAL CANIN Dog Early Renal 7 kg karma sucha dla psów dorosłych z chorobamWeterynaryjna karma dla dorosłych psów z chorobami nerek na wczesnym etapie choroby. Zalecana w przypadku:- Początkowego stadium przewlekłej choroby nerek bez białkomoczu (stadium 1 oraz początek stadium 2 wg IRIS) NIE ZALECANA W PRZYPADKU:- Ciąży, laktacji, okresu wzrostu Dieta Early Renal zalecana jest dla psów z rozpoznaną prz... więcejewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu, gdy poziom kreatyniny nie przekroczy wartości referencyjnych. W bardziej zaawansowanych stadiach, zaleca się przejście na dietę Renal. WCZESNE WSPARCIE DLA NEREKEPA + DHAKOMPLEKS PRZECIWUTLENIAC Fera.plZłóż skargę | 197 zł |
ROYAL CANIN Early Renal Canine 7kgDieta Early Renal zalecana jest dla psów z rozpoznaną przewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu, gdy poziom kreatyniny nie prze... EmpikZłóż skargę | 201 zł |
Seria Royal Canin Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 197 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 339 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 39 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, 6 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Early Renal
Ceny na Royal Canin Early Renal |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Early Renal 2 kg | od 59 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 7 kg | od 197 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 14 kg | od 339 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 200 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 235 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, białko, wątróbka drobiowa, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 191 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 246 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium