Karm dla psów Royal Canin Early Renal 14 kg
Royal Canin Early Renal 14 kg |
|
Kompletna sucha karma dietetyczna dla dorosłych psów z wczesnym stadium niewydolności nerek. Dieta weterynaryjna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Early Renal 14 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Veterinary EARLY RENAL 14 kgROYAL CANIN® Early Renal dla wspierania funkcji nerek Twojego psa ROYAL CANIN® Early Renal to zbilansowana i bogata w składn... więcejiki odżywcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego psa w przypadku wczesnego stadium problemu niewydolności nerek. Wczesne wspomaganie funkcji nerek Synergiczne połączenie przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 400 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Early Renal - 14 kgInformacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady weterynarza. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regul... więcejarnie odwiedzać weterynarza w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady weterynarza. Karma Royal Canin Veterinary Canine Early Renal została opracowana, aby wspomagać funkcjonowanie we wczesnych stadiach niewydolności nerek u psów. Ta zbilansowana, bogata w składniki odżywcze formuła zapewnia wczesne wsparcie funkcji nerek dzięki synergicznemu połączeniu przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 363 zł |
ROYAL CANIN Dog Early Renal 14 kg karma sucha dla psów dorosłych z chorobaWeterynaryjna karma dla dorosłych psów z chorobami nerek na wczesnym etapie choroby. Zalecana w przypadku:- Początkowego sta... więcejdium przewlekłej choroby nerek bez białkomoczu (stadium 1 oraz początek stadium 2 wg IRIS) NIE ZALECANA W PRZYPADKU:- Ciąży, laktacji, okresu wzrostu Dieta Early Renal zalecana jest dla psów z rozpoznaną przewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu, gdy poziom kreatyniny nie przekroczy wartości referencyjnych. W bardziej zaawansowanych stadiach, zaleca się przejście na dietę Renal. WCZESNE WSPARCIE DLA NEREKEPA + DHAKOMPLEKS PRZECIWUTLENIAC Fera.plZłóż skargę | 339 zł |
ROYAL CANIN Early Renal Canine 14kgDieta Early Renal zalecana jest dla psów z rozpoznaną przewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu... więcej, gdy poziom kreatyniny nie prze... EmpikZłóż skargę | 350 zł |
ROYAL CANIN Early renal 14kg niewydolność nerek | 356 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Early Renal - 2 x 14 kgInformacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady weterynarza. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regul... więcejarnie odwiedzać weterynarza w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady weterynarza. Karma Royal Canin Veterinary Canine Early Renal została opracowana, aby wspomagać funkcjonowanie we wczesnych stadiach niewydolności nerek u psów. Ta zbilansowana, bogata w składniki odżywcze formuła zapewnia wczesne wsparcie funkcji nerek dzięki synergicznemu połączeniu przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 705 zł |
Seria Royal Canin Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 197 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 339 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 39 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, 6 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Early Renal
Ceny na Royal Canin Early Renal |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Early Renal 2 kg | od 59 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 7 kg | od 197 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 14 kg | od 339 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: pszenica, smalec, gluten, mąka, ryż, wątróbka drobiowa, drożdże, witaminy, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium