Корм для кішок Royal Canin Regular Fit 32 400 g
Фото 16 |
Royal Canin Regular Fit 32 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Regular Fit 32 400 g
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal canin Fit 32 karma dla kotów 230750458754Royal canin Feline Fit 32 to pełna i zrównoważona karma dla dorosłych kotów od 1 roku życia.
Utrzymanie idealnej wagi zapew... щеnia umiarkowany wkład kalorii doskonale nadaje się do potrzeb kota o umiarkowanej aktywności. Reguluje kule włosów. Amazon.plПоскаржитись | 33 zł |
Sucha karma dla kotów domowych i ulicznych Royal Canin Fit 400 g (31825507Sucha karma dla dorosłych kotów domowych i wychodzących w wieku od 12 miesięcy do 7 lat. Zawiera dokładnie tyle dobroczynnych... щеskładników odżywczych, które wspomagają zdrowie dorosłych kotów i w pełni zaspokajają potrzebę prawidłowego odżywiania. Dostosowana kaloryczność diety pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała, pod warunkiem, że zapewniona jest dostateczna sytość. Stymuluje usuwanie połkniętej wełny z przewodu pokarmowego dzięki zawartości różnych rodzajów błonnika. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Wzmacnia układ odpornościowy i odporność organizmu. Rozetka.plПоскаржитись | 18 zł |
Royal Canin Regular Fit - 400 gRoyal Canin Regular Fit to karma stworzona specjalnie dla kotów wychodzących okazjonalnie na zewnątrz, spędzający większość c... щеzasu w domu. Optymalny profil żywieniowy karmy jest dopasowany do potrzeb tych zwierząt. Dzięki wyważonej ilości tłuszczów i wartości kalorycznej ułatwione jest zachowanie idealnej wagi. Specjalna mieszanka włókien wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz transport połkniętej sierści. W ten sposób minimalizuje się tworzenie kłaczków. Royal Canin Regular Fit w skrócie: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów o prawidłowej wadze, okazjonalnie wychodzących na zewnątrz. Uniwersalna ochrona Karma stworzona specjalnie dla dorosłych, aktywnych kotów. Odpowiedni kształt krokietów Kształt i smak krokietów zwiększa ich akceptację przez zwierzęta oraz przyczynia się do wzmocnienia muskulatury szczęki. Całościowe żywienie: zawiera wszystkie ważne białka, kwasy tłuszczowe, błonnik, witaminy i składniki mineralne, których potrzebują koty. Zdrowie układu moczowego: dzięki odpowiedniej zawartości składników mineralnych chronione są drogi moczowe. Utrzymanie idealnej wagi: optymalna ilość kalorii dla specyficznego zapotrzebowania kotów o prawidłowej wadze na energię. Wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu: dzięki specjalnemu kompleksowi przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 18 zł |
ROYAL CANIN REGULAR FIT 32 400 g karma sucha dla kotów dorosłych, wspierajFit 32
Karma ROYAL CANIN® Fit 32 to rozwiązanie żywieniowe dla kotów dorosłych, od 1 do 7 życia, pokrywające wszystkie potrze... щеby żywieniowe kota i wspierające jego zdrowie. Doskonale zbilansowana karma ROYAL CANIN® Fit 32 idealnie pokrywa zapotrzebowanie kotów dorosłych na energię i składniki pokarmowe, gwarantując kotu utrzymanie prawidłowej kondycji. Ponadto karma wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, dzięki odpowiedniemu bilansowi składników mineralnych i szeregu witamin. Dzięki unikalnej kompozycji włókna pokarmowego, karma ROYAL CANIN® Fit 32 sprzyja naturalnej eliminacji połkniętej sierści. Tym samym sprzyja redukcji powstawania kul włosowych.
Fit Regular
Zalety
Fera.plПоскаржитись | 24 zł |
ROYAL CANIN Fit 32 400 gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla dorosłych kotów? Ważne jest, aby mieć na uwadze zachowanie zdrowia także aktywn... щеych i zdrowych dorosłych kotów. Również zdrowe koty potrzebują wysokiej jakości, zdrowej karmy o odpowiednim poziomie odżywczym. Karma ROYAL CANIN Fit 32 jest odpowiednia dla dorosłych kotów w wieku od 1 roku do 7 lat i została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb żywieniowych kotów, aby wspierać ich zdrowie i utrzymać w dłuższym czasie ich zdrowie. Koty potrzebują wysokiej jakości pokarmu, aby zaspokoić wszystkie wymagania, którym muszą sprostać w dorosłym wieku. Dlatego karma ROYAL CANIN Fit 32 oferuje optymalny profil substancji odżywczych, który dzięki odpowiedniej ilości wartościowych substancji odżywczych wspomaga i długoterminowo utrzymuje zdrowie dorosłych kotów. ROYAL CANIN Fit 32 ma dostosowaną zawartość kalorii, która pomaga dorosłym kotom utrzymać idealną masę ciała. Przyczynia się to do optymalnej kondycji fizycznej. ROYAL CANIN Fit 32 zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 17 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 370 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 349 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, яйця, субпродукти рослинного походження., суперпреміум
від 56 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, риба і субпродукти, злаки, мінерали, білки, суперпреміум
від 75 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, олії, жири, цукру, суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Regular Fit 32
Ціни на Royal Canin Regular Fit 32 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Regular Fit 32 400 g | від 17 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Regular Fit 32 2 kg | від 70 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Regular Fit 32 4 kg | від 123 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Regular Fit 32 10 kg | від 258 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, фрукти, печінка птиці, яйця, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо риби, протеїни, м'ясо птиці, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: борошно з м'яса курки, кукурудза, рис, глютен, печінка, яйця, дріжджі, жир, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно індички, рибне борошно, картопляні пластівці і жом, білок, суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум