Корм для кішок Royal Canin Regular Fit 32 10 kg
Фото 9 |
Royal Canin Regular Fit 32 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Regular Fit 32 10 kg
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kotów domowych i wychodzących Royal Canin Fit 10 kg (25201Sucha karma dla dorosłych kotów domowych i wychodzących w wieku od 12 miesięcy do 7 lat. Zawiera dokładnie tyle dobroczynnych... щеskładników odżywczych, które wspomagają zdrowie dorosłych kotów i w pełni zaspokajają potrzebę prawidłowego odżywiania. Dostosowana kaloryczność diety pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała, pod warunkiem, że zapewniona jest dostateczna sytość. Stymuluje usuwanie połkniętej wełny z przewodu pokarmowego dzięki zawartości różnych rodzajów błonnika. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Wzmacnia układ odpornościowy i odporność organizmu. Rozetka.plПоскаржитись | 296 zł |
Royal Canin Regular Fit - 10 kgRoyal Canin Regular Fit to karma stworzona specjalnie dla kotów wychodzących okazjonalnie na zewnątrz, spędzający większość c... щеzasu w domu. Optymalny profil żywieniowy karmy jest dopasowany do potrzeb tych zwierząt. Dzięki wyważonej ilości tłuszczów i wartości kalorycznej ułatwione jest zachowanie idealnej wagi. Specjalna mieszanka włókien wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz transport połkniętej sierści. W ten sposób minimalizuje się tworzenie kłaczków. Royal Canin Regular Fit w skrócie: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów o prawidłowej wadze, okazjonalnie wychodzących na zewnątrz. Uniwersalna ochrona Karma stworzona specjalnie dla dorosłych, aktywnych kotów. Odpowiedni kształt krokietów Kształt i smak krokietów zwiększa ich akceptację przez zwierzęta oraz przyczynia się do wzmocnienia muskulatury szczęki. Całościowe żywienie: zawiera wszystkie ważne białka, kwasy tłuszczowe, błonnik, witaminy i składniki mineralne, których potrzebują koty. Zdrowie układu moczowego: dzięki odpowiedniej zawartości składników mineralnych chronione są drogi moczowe. Utrzymanie idealnej wagi: optymalna ilość kalorii dla specyficznego zapotrzebowania kotów o prawidłowej wadze na energię. Wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu: dzięki specjalnemu kompleksowi przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 273 zł |
Royal Canin Fit 10 kg | 300 zł |
ROYAL CANIN Fit 32 10+2kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla dorosłych kotów? Ważne jest, aby mieć na uwadze zachowanie zdrowia także aktywn... щеych i zdrowych dorosłych kotów. Również zdrowe koty potrzebują wysokiej jakości, zdrowej karmy o odpowiednim poziomie odżywczym. Karma ROYAL CANIN Fit 32 jest odpowiednia dla dorosłych kotów w wieku od 1 roku do 7 lat i została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb żywieniowych kotów, aby wspierać ich zdrowie i utrzymać w dłuższym czasie ich zdrowie. Koty potrzebują wysokiej jakości pokarmu, aby zaspokoić wszystkie wymagania, którym muszą sprostać w dorosłym wieku. Dlatego karma ROYAL CANIN Fit 32 oferuje optymalny profil substancji odżywczych, który dzięki odpowiedniej ilości wartościowych substancji odżywczych wspomaga i długoterminowo utrzymuje zdrowie dorosłych kotów. ROYAL CANIN Fit 32 ma dostosowaną zawartość kalorii, która pomaga dorosłym kotom utrzymać idealną masę ciała. Przyczynia się to do optymalnej kondycji fizycznej. ROYAL CANIN Fit 32 zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 259 zł |
ROYAL CANIN FIT karma sucha dla kotów wychodzących 10 kg DARMOWA DOSTAWA +ROYAL CANIN FIT Pełnoporcjo zoo24.plПоскаржитись | 318 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, екстракти білків, суперпреміум
Модификації Royal Canin Regular Fit 32
Ціни на Royal Canin Regular Fit 32 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Regular Fit 32 400 g | від 17 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Regular Fit 32 2 kg | від 70 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Regular Fit 32 4 kg | від 122 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Regular Fit 32 10 kg | від 259 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо риби, протеїни, м'ясо птиці, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка (21%), рис (16%), злаки, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 320 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум