Karma dla kotów Royal Canin Regular Fit 32 10 kg
Zdjęcia 9 |
Royal Canin Regular Fit 32 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Regular Fit 32 10 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów domowych i wychodzących Royal Canin Fit 10 kg (25201Sucha karma dla dorosłych kotów domowych i wychodzących w wieku od 12 miesięcy do 7 lat. Zawiera dokładnie tyle dobroczynnych... więcejskładników odżywczych, które wspomagają zdrowie dorosłych kotów i w pełni zaspokajają potrzebę prawidłowego odżywiania. Dostosowana kaloryczność diety pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała, pod warunkiem, że zapewniona jest dostateczna sytość. Stymuluje usuwanie połkniętej wełny z przewodu pokarmowego dzięki zawartości różnych rodzajów błonnika. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Wzmacnia układ odpornościowy i odporność organizmu. Rozetka.plZłóż skargę | 296 zł |
Royal Canin Regular Fit - 10 kgRoyal Canin Regular Fit to karma stworzona specjalnie dla kotów wychodzących okazjonalnie na zewnątrz, spędzający większość c... więcejzasu w domu. Optymalny profil żywieniowy karmy jest dopasowany do potrzeb tych zwierząt. Dzięki wyważonej ilości tłuszczów i wartości kalorycznej ułatwione jest zachowanie idealnej wagi. Specjalna mieszanka włókien wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz transport połkniętej sierści. W ten sposób minimalizuje się tworzenie kłaczków. Royal Canin Regular Fit w skrócie: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów o prawidłowej wadze, okazjonalnie wychodzących na zewnątrz. Uniwersalna ochrona Karma stworzona specjalnie dla dorosłych, aktywnych kotów. Odpowiedni kształt krokietów Kształt i smak krokietów zwiększa ich akceptację przez zwierzęta oraz przyczynia się do wzmocnienia muskulatury szczęki. Całościowe żywienie: zawiera wszystkie ważne białka, kwasy tłuszczowe, błonnik, witaminy i składniki mineralne, których potrzebują koty. Zdrowie układu moczowego: dzięki odpowiedniej zawartości składników mineralnych chronione są drogi moczowe. Utrzymanie idealnej wagi: optymalna ilość kalorii dla specyficznego zapotrzebowania kotów o prawidłowej wadze na energię. Wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu: dzięki specjalnemu kompleksowi przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 273 zł |
Royal Canin Fit 10 kg | 300 zł |
ROYAL CANIN Fit 32 10+2kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla dorosłych kotów? Ważne jest, aby mieć na uwadze zachowanie zdrowia także aktywn... więcejych i zdrowych dorosłych kotów. Również zdrowe koty potrzebują wysokiej jakości, zdrowej karmy o odpowiednim poziomie odżywczym. Karma ROYAL CANIN Fit 32 jest odpowiednia dla dorosłych kotów w wieku od 1 roku do 7 lat i została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb żywieniowych kotów, aby wspierać ich zdrowie i utrzymać w dłuższym czasie ich zdrowie. Koty potrzebują wysokiej jakości pokarmu, aby zaspokoić wszystkie wymagania, którym muszą sprostać w dorosłym wieku. Dlatego karma ROYAL CANIN Fit 32 oferuje optymalny profil substancji odżywczych, który dzięki odpowiedniej ilości wartościowych substancji odżywczych wspomaga i długoterminowo utrzymuje zdrowie dorosłych kotów. ROYAL CANIN Fit 32 ma dostosowaną zawartość kalorii, która pomaga dorosłym kotom utrzymać idealną masę ciała. Przyczynia się to do optymalnej kondycji fizycznej. ROYAL CANIN Fit 32 zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 259 zł |
ROYAL CANIN FIT karma sucha dla kotów wychodzących 10 kg DARMOWA DOSTAWA +ROYAL CANIN FIT Pełnoporcjo zoo24.plZłóż skargę | 318 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
Modyfikacje Royal Canin Regular Fit 32
Ceny na Royal Canin Regular Fit 32 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Regular Fit 32 400 g | od 17 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Regular Fit 32 2 kg | od 70 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Regular Fit 32 4 kg | od 122 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Regular Fit 32 10 kg | od 259 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 210 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na nerki, v sostave: kurczak (21%), ryż (16%), płatki zbożowe, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 280 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 243 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 320 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 198 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 335 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak 21%, ryż 8%, kukurydza, tłuszcze, białka, premium