Корм для кішок Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg
Фото 11 |
Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Ageing 12+ - 2 kgWraz z wiekiem zmieniają się również potrzeby kotów. Karma Royal Canin Ageing 12+ została stworzona specjalnie z myślą o ich... щеzaspokojeniu. W podeszłym wieku u kotów osłabieniu ulegają także zmysł smaku i powonienia, dlatego krokiety prezentowanej karmy zostały odpowiednio atrakcyjnie opracowane. Poduszeczki posiadają na zewnątrz chrupiącą otoczkę, wypełnioną od wewnątrz kremowym i miękkim nadzieniem – a to wszystko dopełnione wyśmienitym smakiem, któremu Twój pupil nie będzie w stanie się oprzeć. Również ilość energii została odpowiednio dopasowana: karma dostarcza do organizmu kota wystarczającą ilość energii, tak aby Twój ulubieniec nadal mógł odkrywać świat, a jednocześnie aby zachował prawidłową masę ciała. Zawartość białek na poziomie 30% przyczynia się do wzmocnienia muskulatury. Starzenie się nie musi bowiem od razu oznaczać bycie starym. Royal Canin Ageing 12+ w skrócie: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla kotów od 12 roku życia. Sprawność w zaawansowanym wieku Kompleksowa receptura wspomaga organizm kota w podeszłym wieku i dostarcza wszystkie składniki odżywcze niezbędne w jesieni życia. Idealny kształt krokietów Chrupkie krokiety w kształcie poduszeczek są cudownie chrupiące z zewnątrz, a wewnątrz wypełnione miękkim nadzieniem i zapewniają pożądane urozmaicenie. Wyjątkowa smakowitość: dzięki podwójnej teksturze krokietów karma zapobiega pobieraniu zbyt małej ilości pokarmu. Zdrowy proces starzenia się: specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 88 zł |
Royal Canin Senior Ageing +12 2kg | 123 zł |
ROYAL CANIN Ageing 12+ Sterilised 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kastrowanych kotów od 12 roku życia? Kastrowany kot potrzebuje zbilansowanej ka... щеrmy pełnoporcjowej zapewniającej optymalne zdrowie podczas drugiej fazy życia. Karma ROYAL CANIN Ageing Sterilised 12+ została specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kastrowanych, starszych kotów. Aktywność starszych kotów często maleje wraz z wiekiem. Dotyczy to szczególnie kastrowanych kotów. To z kolei może czasami powodować niechciany przyrost masy ciała. Karma ROYAL CANIN Ageing Sterilised 12+ zawiera umiarkowaną zawartość tłuszczu pozwalającą na utrzymanie idealnej kondycji kota. Nasz „Healthy-Ageing Complex” zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 83 zł |
ROYAL CANIN Ageing +12 2 kg karma sucha dla kotów dojrzałych, sterylizowanRoyal - Canin
Ageing Sterilised
Zale Fera.plПоскаржитись | 104 zł |
Karma sucha dla kota ROYAL CANIN Ageing +12, 2 kgRoyal Canin Ageing +12 karma sucha dla kotów dojrzałych, sterylizowanych Koty powyżej 12. roku życia, sterylizowane. Rozwiąza... щеnie żywieniowe opracowane specja... EmpikПоскаржитись | 100 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 370 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 62 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, риба і рибні субпродукти, злаки, суперпреміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, яйця, субпродукти рослинного походження., суперпреміум
Модификації Royal Canin Sterilised 12+
Ціни на Royal Canin Sterilised 12+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 12+ 400 g | від 20 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg | від 83 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg | від 142 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: лосось 18%, злаки (ячмінь 8%), жир, білки, преміум
від 90 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: курча, лосось, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум