Корм для собак Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 кг
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy Healthy Growth 2.5 kg?wie?e mi?so z kurczaka z ziemniakami, kasz? gryczan?, czarn? porzeczk? i pietruszk?. Formu?a superpremium dla szczeni?t i m?... щеodych psów w wieku 1-12 miesi?cy. Karma holistyczna dla psów wykonana z 40% starannie przetworzonego ?wie?ego mi?sa. Kompletna karma dla psów. U?ywanie ?wie?ego mi?sa w przygotowaniu granulatu Brit Fresh pozwala nam wyeliminowa? jeden ze sposobów przetwarzania i zachowa? sk?adniki od?ywcze wraz ze smakiem i aromatem naturalnym mi?sa. Po??czyli?my staro?ytne ziarna jak kasza gryczana, proso oraz owies z tradycyjnymi zio?ami, dyni?, cukini? oraz owocami tworz?c zdrowe menu które na pewno przypadnie do gustu wszystkim kochaj?cym psy smacznej wysokiej jako?ci karmy. - Zdrowy wzrost szczeni?t - Poprawiony smak i ?wie?y aromat, d?u?sza trwa?o?? apetytu - Zawiera staro?ytne ziarna oraz inne naturalne sk?adniki -ziemniaki, owsianka,gryka, Proshop.plПоскаржитись | 76 zł |
Kurczak z ziemniakami BRIT Fresh Puppy Chicken with Potato, 2,5 kgPrzeznaczenie suchej karmy Brit Fresh Puppy Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i dorastających psów wszystkich ras. Holistyczn... щеa formuła Super Premium. Charakt... EmpikПоскаржитись | 64 zł |
BRIT Fresh chicken with potato puppy healthy growth 2,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla szczeniąt wszystkich ras.
Holistyczn Fera.plПоскаржитись | 45 zł |
BRIT FRESH PUPPY chicken/potato | 58 zł |
Brit Fresh Dog Puppy Chicken & Potato 2,5kg | 53 zł |
Brit Fresh Dog Puppy Chicken & Potato 2,5kg | 64 zł |
Серія Brit FreshПорівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, бульйон, гарбуз, сорго, гречка, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індик, бульйон, батати, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, індик, бульйон, просо, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, гарбуз, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
Модификації Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior
Ціни на Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 кг | від 45 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 12 кг | від 135 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум