Ціни на Royal Canin Maxi Sterilised 12 кг
від 227 до 515 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 12; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: гігантські; Загальне призначення: стерилізованим; в списокмої списки |
3 кг12 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Maxi Sterilised Adult 12 kg (DLPROYKAKarma sucha dla psów Royal Canin opiera się na koncepcji, która zapewnia idealne rozwiązanie żywieniowe dla specyfi... щеcznych potrzeb Twojego pupila. Kiedy psy są kastrowane, ich metabolizm zmienia się i często jedzą więcej niż potrzebują, mimo że mają zmniejszone zapotrzebowanie na energię. Takie psy potrzebują karmy, która odpowiada ich zmienionemu metabolizmowi, a także zawiera wszystkie składniki odżywcze i witaminy, których potrzebują, aby zachować zdrowie. Wiele wykastrowanych psów ma tendencję do otyłości, co może wpływać na ich ogólne samopoczucie.Ka Rozetka.plПоскаржитись | 249 zł |
Royal Canin Maxi Sterilised - sucha karma dla psa, rasy duże, sterylizowanRoyal Canin Maxi Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka od k... щеilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Sterilised RC Maxi Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 14% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej. Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras dużych (masa ciała 26kg - 44kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Maxi Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras dużych. Zalety karmy RC Maxi Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 12kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 360 zł |
Royal Canin Maxi Sterilised - 12 kgPo zabiegu kastracji przemiana materii Twojego psa zwalnia, ale jego apetyt pozostaje taki sam. Dlatego utrzymanie... щеsmukłej sylwetki ciała może okazać się dla psa naprawdę trudne. Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa może mu pomóc zachować aktywność i dobrą formę. Karma Royal Canin Sterilised jest dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów ras dużych (26–44 kg), od 15 miesiąca życia. Royal Canin Maxi Sterilised w skrócie: Karma pełonporcjowa dla wykastrowanych psów małych ras (26–44 kg) w wieku od 15 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (28%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 10% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 265 zł |
ROYAL CANIN Sterilised Maxi 12 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, ale jego apetyt może wciąż pozostawać duży. Utrzymanie psa w dobrej formie m... щеoże być trudne. Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa może pomóc w zachowaniu aktywności i wagi psa na dawnym poziomie. Karma Royal Canin® Sterilised Maxi jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze od 26 do 44 kg. Smaczna receptura zaspokaja głód i pomaga ograniczyć przybieranie na wadze. W jaki sposób karma Sterilised Maxi pomaga kastrowanym psom zachować prawidłową wagę? Białka odgrywają bardzo ważną rolę w żywieniu psów. Dlatego Royal Canin używa wyłącznie najbardziej wartościowych źródeł białka, które optymalnie zaspokajają potrzeby psów. Smaczna receptura Royal Canin® Sterilised Maxi jest bogata w lekkostrawne białka, co pozwala utrzymać masę mięśniową psa przy jednoczesnym przyjmowaniu mniejszej ilości tłuszczu i kalorii. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu idealnej wagi i zapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Odpowiednie połączenie błonnika pokarmowego w Royal Canin® Sterilised Maxi Sterilised Maxi zaspokaja głód, daje dłuższe uczucie sytości i zmniejsza apetyt na smakołyki. Royal Canin® Sterilised Maxi Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Można się stosować do naszych poniższych zaleceń lub łączyć karmę mokrą z suchą w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 227 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN Maxi Sterilised 12kg karma sucha dla psów doro | 274 zł |
ROYAL CANIN CCN Maxi Sterilised 12 kg karma sucha dla psów dorosłych, ras
ROYAL CANIN CCN Maxi Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, sterylizowanych Fera.plПоскаржитись | 258 zł |
Royal Canin Maxi Sterilised - 12 kgPo zabiegu kastracji przemiana materii Twojego psa zwalnia, ale jego apetyt pozostaje taki sam. Dlatego utrzymanie... щеsmukłej sylwetki ciała może okazać się dla psa naprawdę trudne. Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa może mu pomóc zachować aktywność i dobrą formę. Karma Royal Canin Sterilised jest dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów ras dużych (26–44 kg), od 15 miesiąca życia. Royal Canin Maxi Sterilised w skrócie: Karma pełonporcjowa dla wykastrowanych psów małych ras (26–44 kg) w wieku od 15 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (28%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska Bitiba.plПоскаржитись | 260 zł |
ROYAL CANIN CCN Maxi Sterilised 12kg karma sucha dla psów dorosłych, ras dRoyal Canin Breed ROYAL CANIN CCN Maxi Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, sterylizowanych Wzmac... щеnia uczucie sytości Po zabiegu sterylizacj... EmpikПоскаржитись | 269 zł |
ROYAL CANIN CCN Maxi Sterilised 12kg karma sucha dla psów dorosłych, ras d | 271 zł |
Royal Canin Maxi Sterilised - 2 x 12 kgPo zabiegu kastracji przemiana materii Twojego psa zwalnia, ale jego apetyt pozostaje taki sam. Dlatego utrzymanie... щеsmukłej sylwetki ciała może okazać się dla psa naprawdę trudne. Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa może mu pomóc zachować aktywność i dobrą formę. Karma Royal Canin Sterilised jest dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów ras dużych (26–44 kg), od 15 miesiąca życia. Royal Canin Maxi Sterilised w skrócie: Karma pełonporcjowa dla wykastrowanych psów małych ras (26–44 kg) w wieku od 15 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (28%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 10% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 515 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!