Ціни на Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 1.5 кг
від 45 до 91 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 1.5; Вік: Вік: від 10 місяців; молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Jack Russell Terrier Royal Canin 1.5kg (3182550821414Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jack Russell Terrier powyżej 10 miesiąca życia. Zapewnia niezbędny poziom aktyw... щеności i utrzymuje witalność dzięki wartościom odżywczym. Pełni funkcję barierową skóry i pomaga zachować wyjątkowe właściwości wełny. Pozwala uniknąć płytki nazębnej i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Rozetka.plПоскаржитись | 45 zł |
Royal Canin Jack Russell Adult 1.5 kgOdpowiednie dla terierów jack russell powy?ej 10 miesi?ca ?ycia. Sucha karma ROYAL CANIN® Jack Russell Terrier Adul... щеt jest specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych twojego doros?ego psa. Karma dla teriera jack russell pomaga w utrzymaniu zdrowej funkcji bariery skórnej dzi?ki specjalnemu kompleksowi sk?adników od?ywczych. Zawiera równie? kwasy t?uszczowe omega-3 EPA i DHA oraz olej rycynowy, który pomaga od?ywi? skór? i zdrow? sier?? twojego psa. Terier jack russell znany jest ze swojej ?ywio?owej natury. Dlatego ta formu?a pomaga równie? utrzyma? mas? mi??niow? i wspiera? aktywno?? fizyczn?. Efekt ten wynika z dostosowanej zawarto?ci bia?ka wzbogaconej o kompleks przeciwutleniac Proshop.plПоскаржитись | 82 zł |
Karma Royal Canin SHN Breed Jack Russ Ad (1,50 kg )Specyfikacja Smak karmy Drób Smak karmy Ryż Bezglutenowe Nie Waga produktu 1,5 kg Bez... щеsoi Nie Rasa psa Jack Russell Terrier Bez cukru Brak danych Wiek zwierzęcia Dorosły Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 91 zł |
Royal Canin Jack Russell Adult 1,5kg RC511,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jack Russel Terrier. Karma dedykowana psom rasy Jack Russel powyżej 10 miesiąc... щеa życia. Specjalnie skonstruowana granulka wspomaga higienę jamy ustnej. Skład karmy Jack Russell Terrier został opracowany zgodnie z zapotrzebowanie Miskakarmy.plПоскаржитись | 71 zł |
ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Adult 1,5 kgDlaczego dorosłe psy rasy Jack Russell terrier powinny dostawać specjalną karmę? Jack Russell jest pewny siebie,... щеzabawny i bardzo żywy. Są one także jedną z najbardziej aktywnych ras psów. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Jack Russell Terrier Adult jest odpowiednia dla psów rasy Jack Russell Terrier od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych terierów Jack Russell. Zapał do działania małego teriera jest dobrze znany – rasa ta nigdy nie tłumi swoich rezerw energii, gdy są aktywne fizycznie. Może to oznaczać wysokie wymagania dla organizmu. Dlatego Jack Russell terrier potrzebuje odżywiania dostosowanego do intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki specjalnemu składowi o dostosowanej zawartości białka i dodaniu L-karnityny karma Royal Canin Jack Russell Terrier Adult przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Lśniąca sierść i zdrowa skóra odzwierciedlają ogólny stan zdrowia Twojego psa. Karma Royal Canin Jack Russell Adult została wzbogacona o olej z ogórecznika i kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA), które wspierają funkcję barierową skóry, co z kolei w znaczący sposób przyczynia się do jej zdrowia. Ponadto karma przeznaczona dla tej konkretnej rasy wspomaga utrzymanie idealnej masy ciała u psa. Krokiety o odpowiednim kształcie zawierają środek absorbujący wapń, który pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego. Poprawia to ogólną higienę jamy ustnej Państwa psa. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że Royal Canin Jack Russell Terrier Adult to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego teriera. Zalety w skrócie: Pomaga utrzymać idealną masę mięśniową Zdrowa skóra i piękne futro Wspomaga higienę jamy ustnej Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 49 zł |
Royal Canin BHN Jack Russell Terrier Adult - sucha karma dla psa dorosłegoAkces-markt.pl Поскаржитись | 50 zł |
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy | 72 zł |
ROYAL CANIN Jack russell terrier adult 1.5 kg karma sucha dla psów dorosłyRoyal - Canin
Jack Russell Terrier Adult
Zalety
Sk Fera.plПоскаржитись | 56 zł |
ROYAL CANIN BHN Jack Russell Terrier Adult 1,5kg + mokra karma 12x85 gROYAL CANIN BHN Jack Russell Terrier Adult 1,5kg + mokra karma 12x85 g
ROYAL CANIN BHN Jack Russell Terri... щеer Adult 1,5kg + mokra karma 12x85 g
Receptura Royal Canin BHN karma dla Jack Russell Terrier Adult sprzyja zdrowiu układu pokarmowego, jak również pomaga utrzymać równowag Krakvet.plПоскаржитись | 89 zł |
Karma dla psów ROYAL CANIN Jack Russell Terrier adult, 1,5 kg .pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 49 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!