Ціни на Royal Canin Dachshund Adult 1.5 кг
Фото 3 | від 42 до 86 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 1.5; Вік: Вік: від 10 місяців; молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; середні; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Dachshund Adult sucha karma pełnoporcjowa dla jamników w wiekuSucha karma dla dorosłych jamników powyżej 10 miesiąca życia. Wspiera optymalną wagę, co przyczynia się do zdrowia... щеstawów i kręgosłupa. Pomaga utrzymać napięcie mięśniowe. Zmniejsza zapach i objętość kału. Łatwostrawny, utrzymuje równowagę układu pokarmowego. Pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego. Specjalny kształt krokieta ułatwia chwytanie pokarmu i stymuluje jego aktywne żucie. Rozetka.plПоскаржитись | 45 zł |
Royal Canin BHN Dachshund Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 1,5kgSpecyfikacja Rasa psa Jamnik Bezglutenowe Nie Bez soi Nie Forma dawkowania Stały Rodza... щеj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 1,5 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Bez konserwantów Brak danych Rodzaj zwierzęcia Pies Wielkość psa Małe (2-10 kg) Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Drób Smak karmy Ryż Brak sztucznych barwników Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez laktozy Tak Bez cukru Brak danych Białko 28% Popiół surowy 6,5% Zawartość tłuszczu 14% Włókna surowe 3% Szerokość 350mm Długość 150mm Wysokość 200mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 86 zł |
Royal Canin Dachshund Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy Jamnik 1,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jamnik. Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult została opracowana specjalnie dla d... щеorosłych psów, powyżej 10 miesiąca życia, rasy jamnik. Karma sprzyja zdrowiu kości i stawów, dzięki precyzyjnemu zbilansowaniu składników mineralnych, w szczególności wapnia i fosforu. Receptura karmy pomaga utrzymać odpowiedni tonus mięśniowy oraz idealną masę ciała. Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult sprzyja także zmniejszeniu objętości oraz intensywności zapachu odchodów. Specjalnie opracowany krokiet karmy ROYAL CANIN® Dachshund Adult oraz dodatek związków chelatujących (wiążących) wapń, sprzyjają ograniczeniu powstawania kamienia nazębnego. Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult jest dostępna także w formie smakowitego pasztetu. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plПоскаржитись | 71 zł |
Royal Canin Dachshund Adult - 1,5 kgJamnik to odważny pies i świetny myśliwy. Swoją popularność na 5 kontynentach zawdzięcza charakterystycz Zooplus.plПоскаржитись | 48 zł |
ROYAL CANIN Dachshund Adult 1,5 kgDlaczego powinni zdecydować się Państwo na specjalną karmę dla dorosłych jamników? Jamnik znany jest z silnej wol... щеi i odwagi. Przyjazny pies entuzjastycznie towarzyszy swojej człowieczej sforze we wszystkich czynnościach. Ponieważ każda rasa psów ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Dachshund Adult jest odpowiednia dla jamników od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych jamników. Aby optymalnie wspierać zdrowie jamnika, zaleca się dietę dostosowaną do potrzeb tego temperamentnego psa. Jamnik, hodowany również do pracy przez myśliwych, wyróżnia się ze względu na bardzo krótkie nogi i długi grzbiet. Stawy są zatem narażone na zwiększone obciążenie. Ekskluzywna formuła Royal Canin Dachshund Adult wspomaga kości i stawy jamnika dzięki dostosowanej zawartości wapnia i fosforu. Pomimo swoich krótkich łap, jamnik jest bardzo aktywny i zwinny. Jamnik potrzebuje pokarmu zawierającego wszystkie niezbędne substancje odżywcze, które pokrywają jego wysokie zapotrzebowanie na energię i wspomagają aktywność. Dzięki wysokowartościo Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 42 zł |
Royal Canin BHN Dachshund Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 1,5kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 61 zł |
ROYAL CANIN Dachshund karma sucha dla psów dorosłych rasy jamnik 1.5 kgOdżywianie dopasowane do potrzeb
jamnikó Fera.plПоскаржитись | 55 zł |
Royal Canin Dachshund Adult - 1,5 kgJamnik to odważny pies i świetny myśliwy. Swoją popularność na 5 kontynentach zawdzięcza charakterystycz Bitiba.plПоскаржитись | 45 zł |
ROYAL CANIN BREED Dachshund 28 Adult, 1,5 kg.rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych psów rasy jamnik zdrowe kości i stawy optymalne napięcie... щеmięśni redukcja objętości i zapachu kału ... EmpikПоскаржитись | 45 zł |
Royal Canin Dachshund Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy jamnik 1,5 | 55 zł |
ROYAL CANIN Dachshund 1,5kg karma sucha dla psów dorosłych rasy jamnik | 46 zł |
ROYAL CANIN dachshund adult 1,5 kg | 56 zł |
Royal Canin Dachshund Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy jamnik 1,5 | 60 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!