Ціни на Royal Canin Mini Puppy 8 кг
Фото 12 | від 158 до 288 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 8; Вік: Вік: від 2 місяців; цуценята; молоді; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Puppy Mini 8kg (3182550793049) (9143Sucha karma dla szczeniąt małych ras do 10 miesiąca życia i wadze do 10 kg. Nie narusza mikroflory jelitowej i zape... щеwnia komfortowe trawienie dla młodego układu pokarmowego. Zapewnia wystarczającą ilość energii dla tego wieku, aby utrzymać mobilność i aktywny tryb życia. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry i sierści. Przeprowadza mechaniczne czyszczenie zębów podczas żucia, utrzymując higienę jamy ustnej. Posiada wygodne zapięcie, które zabezpiecza zapas pokarmu i zapobiega jego utlenianiu. Czy wiesz, że Twój szczeniak małej rasy waży 20 razy od urodzenia do 10 miesiąca życia? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości.Kar Rozetka.plПоскаржитись | 194 zł |
Royal Canin Mini Puppy 8kg | 281 zł |
Karma Royal Canin SHN Mini Puppy (8 kg )Specyfikacja Smak karmy Drób Smak karmy Ryż Waga produktu 8 kg Zawiera witaminy Witamina D3... щеZawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Efekty zdrowotne Zdrowie jamy ustnej Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Wiek zwierzęcia Szczenięta Popiół surowy 7,7% Zawartość manganu 49 mg/kg Zawartość witaminy E 510 mg/kg Zawartość witaminy A 21500 IU/kg Zawartość selenu 0,06 mg/kg Białko 31% Zawartość miedzi 12 mg/kg Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Zawartość jodu 3,8 mg/kg Zawartość cynku 126 mg/kg Zawartość żelaza 38 mg/kg Włókna surowe 1,4% Zawartość tłuszczu 20% Szerokość 520mm Długość 100mm Wysokość 380mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 270 zł |
Royal Canin Mini Puppy - sucha karma dla szczeniąt, rasy małe, do 10 miesiRoyal Canin Mini Puppy - sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy produkt od Royal Canin. Marka od kilkudzi... щеesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Puppy RC Mini Puppy jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla szczeniąt ras małych ( masa ciała dorosłego psa do 10kg). W związku z tym, specjalnie dobrane składniki zapewniają jak najlepszy wzrost i rozwój młodego organizmu. Przede wszystkim wysoki poziom energii pozwala zaspokoić wysokie potrzeby energetyczne szczeniąt ras małych. Również wysoki poziom dobrej jakości białka (L.I.P) pozwala na prawidłowy wzrost i zbudowanie masy mięśniowej. Dodatkowo receptura zawiera suplementy pozwalające wspomóc organizm w tym ważnym okresie. Unikalny kompleks przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 288 zł |
Royal Canin Mini Puppy - 8 kgZalety karmy Royal Canin Mini Puppy: Wspiera rozwój silnego układu odpornościowego i naturalną odporność organizmu.... щеBogata w energię, dla szybkiego i intensywnego okresu wzrostu. Kwasy tłuszczowe omega-3 dla rozwoju mózgu. Specjalny rozmiar i struktura granulek ułatwia żucie. Optymalne trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Wspomaga układ odpornościowy dzięki witaminom C i E. Wspiera zdrowie zębów. Royal Canin Mini Puppy: zbilansowana sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Mini Puppy to wysokiej jakości sucha karma, która została specjalnie opracowana, aby zaspokoić specyficzne potrzeby żywieniowe szczeniąt małych ras. Starannie dobrane składniki oferują liczne korzyści dla psa. Wspomagając rozwój układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 170 zł |
ROYAL CANIN Mini Puppy 8 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt małych ras? Karma ROYAL CANIN Mini Puppy jest specjalnie do... щеstosowana do potrzeb żywieniowych szczeniąt. Karma jest przeznaczona specjalnie dla szczeniąt w wieku 2–10 miesięcy, które jako psy dorosłe osiągają masę ciała do 10 kg. Faza wzrostu to bardzo istotny etap życia szczenięcia – to czas wielkich zmian i nowych odkryć. W tej decydującej fazie jego układ odpornościowy stopniowo się rozwija. Z tego powodu karma ROYAL CANIN Mini Puppy zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 158 zł |
Royal Canin Mini Puppy 8kg Royal Canin Mini Puppy 8kg Pełnoporcjowa karma dla psów, dla szczeniąt ras małych (masa ciała psa dorosłego od 1... щеdo 10 kg), do 10 miesiąca życia. ROYAL CANIN Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych Zalety: · Wspomaganie układu immunologiczneg Erli.plПоскаржитись | 180 zł |
Royal Canin Puppy Mini SHN - sucha karma dla szczeniąt - 8 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 230 zł |
Royal Canin Mini Puppy 8kgRoyal Canin Mini Puppy 8kg
Pełnoporcjowa karma dla psów - Dla szczeniąt ras małych (masa ciała psa dorosłego od 1... щеdo 10 kg) - Do 10 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 245 zł |
Royal Canin Mini Puppy - Karma Sucha dla Szczeniąt, Rasy Małe 8kg DARMOWA
✓ Wzmocnienie naturalnej odporności
✓ Zdrowie układu pokarmowego
✓ Optymalna koncentracja energii zoo24.plПоскаржитись | 211 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini puppy - karma sucha dla szczeniąt, rasy małeROYAL CANIN Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych Zalety: Wzmocnienie natural... щеnej odporności Zdrowie układu pokarmowego Optymalna koncentracja energii Potrzeby pokarmowe twojego szczenięcia są tak samo ważne w jego wczesnych latach, jak i w dorosłym życiu,... Bee.plПоскаржитись | 235 zł |
ROYAL CANIN Mini Puppy / Junior 8 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10Zalety produktu:• Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu oraz proces uczenia• Optymalny poz... щеiom energii. Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych szczeniąt ras małych • Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, wspierających zdrowy rozwój układu odpornościowego Fera.plПоскаржитись | 187 zł |
Royal Canin Mini Puppy - 8 kgAby być jak najlepiej przygotowanym do fazy wzrostu, szczenięta potrzebują optymalnego wsparcia dla ich układu odpo... щеrnościowego, który na tym etapie wciąż się rozwija. Royal Canin Mini Puppy zawiera kompleks składników odżywczych z niezbędnymi witaminami E i C. Może to pomóc w budowaniu silnego układu odpornościowego i naturalnych mechanizmów obronnych. Wysoka zawartość energii w karmie Royal Canin Mini Puppy została opracowana w celu zaspokojenia szybkiego i intensywnego wzrostu oraz zwiększonego zapotrzebowania energetycznego szczeniąt małych ras. Spożycie kalorii jest tak dostosowane, aby zmniejszyć ryzyko szybkiego przyrostu masy ciała. Właściwości Royal Bitiba.plПоскаржитись | 164 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Mini Puppy 8kg + 12x85g saszetka | 249 zł |
Royal canin Royal Canin Mini Puppy - 8kgKarma dla szczeniąt i młodych psów ras małych, cechy produktu
Okres wzrostu - dla bezpiecznego wzrostu szczenięcia... щеod 2 do 10 miesięcy.Bezpie Petkarma.plПоскаржитись | 204 zł |
ROYAL CANIN Mini Puppy 8kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca | 196 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Mini Puppy 8kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 201 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Mini Puppy 8kg + Miska Hunter z melaminy antypośli | 218 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!