Karm dla psów Hills PD k/d Kidney Care 1.5 kg
Zdjęcia 3 |
Hills PD k/d Kidney Care 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD k/d Kidney Care 1.5 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILLS Prescription Diet k/d Kidney Care - Dry Dog Food - 1 5 kg | 67 zł |
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care - 1,5 kgPsy z chorobami nerek mają specjalne potrzeby żywieniowe, dlatego wybór odpowiedniej karmy jest szczególnie ważny. Hill's Pre... więcejscription Diet k/d Kidney Care jest specjalnie opracowana do tego celu. Dietetyczna karma sucha została opracowana w celu wspomagania funkcji nerek. Pyszna receptura przyciąga do miski z karmą nawet chore psy o zmniejszonym apetycie, zapewniając odpowiednie spożycie składników odżywczych. Karma dla psów Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care ma niską zawartość sodu i fosforu, co może wspomagać pracę nerek. Zawiera wysokiej jakości białka w zrównoważonych ilościach, które wspierają nerki. Ponadto karma dietetyczna jest wzbogacona o olej rybny, który jest źródłem cennych niezbędnych kwasów tłuszczowych. Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z przewlekłą lub ostrą niewydolnością nerek. Wspiera funkcje nerek: receptura z niską zawartością fosforu i białka. Wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 69 zł |
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care - sucha karma dla psa - 1,5 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 67 zł |
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care 1,5 kgKarma dla kotów Hill's™ Prescription Diet™ k/d™ wspomaga życie i jakość życia Twojego zwierzęcia, spowalniając przebieg choro... więcejby i zmniejszając jej objawy. Korzyści: Obniżona zawartość białka, aby uniknąć dyskomfortu spowodowanego rozkładem szkodliwych substancji. Z dodatkowymi kwasami tłuszczowymi omega 3 z oleju z ryb dla poprawy zaopatrzenia nerek w krew. Wysoka zawartość przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 70 zł |
Hill'S Pd Canine K/D 1,5 Kgcechyskład: zboża, oleje i tłuszcze (olej rybi 1,6%), składniki pochodzenia roślinnego, jaja i pochodne jaj, roślinne ekstrak... więcejty białkowe, mięso i składniki p... EmpikZłóż skargę | 59 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Hills Prescription Diet
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.37 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 210 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 48 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, zboża, cukry, roślinne ekstrakty białkowe, jaja, minerały, super premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.37 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: mięso i produkty roślinne, jaja, oleje, zboża, klasa: super premium
od 135 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: łosoś, super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, zboża, białka, oleje, tłuszcze, owoce, minerały, nasiona, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 222 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 157 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 55 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, zboża, cukry, roślinne ekstrakty białkowe, jaja, minerały, super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, kurczak, oleje, tłuszcze, minerały, mleko, super premium
Modyfikacje Hills PD k/d Kidney Care
Ceny na Hills PD k/d Kidney Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD k/d Kidney Care 1.5 kg | od 56 zł | 9 oferty | ||
Hills PD k/d Kidney Care 4 kg | od 157 zł | 3 oferty | ||
Hills PD k/d Kidney Care 12 kg | od 272 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, jajka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, kukurydza, błonnik roślinny, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, tłuszcze, kukurydza, białko drobiowe, wysłodki buraczane, gluten, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium