Karma dla kotów Hills PD i/d Chicken 8 kg
Zdjęcia 12 |
Hills PD i/d Chicken 8 kg |
|
Pokarm dietetyczny odżywia mikrobiom jelitowy i pomaga zmniejszyć rozstrój trawienny. Wysoki poziom elektrolitów i witamin z grupy B. Mieszanka prebiotyków promuje zdrowe bakterie jelitowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Hills Prescription Diet
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: zboża, drób, jajka, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 71 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: wątróbka wieprzowa 30%, wieprzowina, skrobia, mąka, tłuszcz, białka sojowe, super premium
od 50 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mączka drobiowa, hydrolizat białkowy, zboża, proszek imbirowy, klasa: super premium
od 468 zł
sucha karma, 12 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 50 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: zboża, oleje, tłuszcze, jaja i ich pochodne, mięso i przetwory mięsne, klasa: super premium
od 163 zł
mokra karma, 0.15 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mielony kurczak, wątróbka wieprzowa, wieprzowina, kurczak, ryż, super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, zboża, białka, oleje, tłuszcze, owoce, minerały, nasiona, super premium
od 271 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: ryż 50%, kaczka 37%, tłuszcze, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka i indyka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 204 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 94 zł
mokra karma, 0.15 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: wątróbka wieprzowa 30%, wieprzowina, skrobia, mąka, tłuszcz, białka sojowe, super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 48 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, zboża, cukry, roślinne ekstrakty białkowe, jaja, minerały, super premium
od 112 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, mięso, podroby, oleje, tłuszcze, ryby, minerały, nasiona, super premium
od 112 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mączka drobiowa, hydrolizat białkowy, zboża, proszek imbirowy, klasa: super premium
Modyfikacje Hills PD i/d Chicken
Ceny na Hills PD i/d Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills PD i/d Chicken 400 g | od 29 zł | 1 oferta | ||
Hills PD i/d Chicken 1.5 kg | od 78 zł | 3 oferty | ||
Hills PD i/d Chicken 3 kg | od 126 zł | 3 oferty | ||
Hills PD i/d Chicken 8 kg | od 320 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2.27 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: pstrąg, bataty, warzywa, białka, łosoś, holistyczna
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium