Karma dla kotów Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 9 kg
Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 9 kg |
|
Pokarm dla kotów po kastracji / kastracji lub z predyspozycją do nadwagi w leczeniu kamicy moczowej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 9 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O Moderate Calorie - 9 kg | 332 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O Moderate Calorie 9 kg | 280 zł |
Royal Canin Urinary Moderate Calorie Cat 9kg | 344 zł |
Karma sucha dla kota ROYAL CANIN Veterinary Diet Feline Urinary S/O Modera | 335 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Feline Urinary S/O Moderate Calorie 9kg | 364 zł |
pokaż 3 oferty
Wskazania:
- Idiopatyczne zapalenie pęcherza moczowego
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej wywołanej struwitem i szczawianem wapnia
- Kamica struwitowa
- Ciąża, laktacja, wzrost
- Przewlekłą niewydolność nerek
- Kwasica metaboliczna
- Niewydolność serca
- Nadciśnienie
- Stosowanie leków stosowanych do zakwaszania moczu
Modyfikacje Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie
Ceny na Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 400 g | od 22 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 1.5 kg | od 65 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 3.5 kg | od 148 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 7 kg | od 270 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O Cat Moderate Calorie 9 kg | od 280 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →