Karma dla kotów Royal Canin Gastro Intestinal S/O 2 kg
Wideo 7 |
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Gastro Intestinal S/O 2 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Gastrointestinal - sucha karma dla kota 2kg RCVK212Royal Canin Gastrointestina Miskakarmy.plZłóż skargę | 124 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestinal - 2 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. W przypadku ostrych lub przewlekłych zaburzeń trawienia szczególnie ważne jest zapewnienie kotu odpowiedniego spożycia składników odżywczych poprzez odpowiednio dopasowane żywienie. Royal Canin Veterinary Feline Gastrointestina Zooplus.plZłóż skargę | 102 zł |
ROYAL CANIN Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kgROYAL CANIN® Gastrointestina Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
ROYAL CANIN Cat gastro intestinal 2 kg sucha karma dla kotów z zaburzeniamPełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotówROYAL CANIN GASTROINTESTINA Fera.plZłóż skargę | 93 zł |
Royal, karma dla kotów, Canin Veterinary Diet Feline Gastro Intestinal GI3Karma sucha dla kota Royal Canin Veterinary Diet Feline Gastro Intestinal GI32 2kg Royal Canin Veterinary Diet Feline Gastro... więcejIntestinal GI 32 karma sucha dla... EmpikZłóż skargę | 92 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 111 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 48 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, kukurydza, ryż, olej słonecznikowy, olej rybny, super premium
od 255 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 89 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, białko, błonnik, ryż, tłuszcze, mąka, pszenica, dodatki, składniki mineralne, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 149 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 280 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, białko, błonnik, ryż, tłuszcze, mąka, pszenica, dodatki, składniki mineralne, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: wieprzowe, drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
Wideo recenzje
Royal Canin Gastro-Intestinal Low Fat Dog 12 x 410g
8 lutego 2023587 przegląd
Review Royal Canin Gastro Intestinal, ga berhasil sembuhkan diare bin mencret ??
8 kwietnia 202025 773 przegląd
REVIEW ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL UNTUK KUCING PUP BERDARAH
5 października 202014 210 przegląd
ROYAL CANIN® Gastrointestinal Veterinary Health Dog Food Review
14 sierpnia 20232 828 przegląd
Review Royal Canin Recovery, Mengandung Babi? Emang Bener! Kita bedah komposisinya
14 września 202029 806 przegląd
Royal Canin Gastrointestinal Review
18 lipca 2023530 przegląd
Royal Canin Digestive Care Dry Cat Food review
16 grudnia 2021583 przegląd
Wskazania:
- Ostra i przewlekła biegunka
- Przewlekłe zapalenie jelit
- Słaba strawność i wchłanianie składników odżywczych of
- Proliferacja bakterii w jelicie cienkim
- Zapalenie okrężnicy
- Nieżyt żołądka
- Choroby wątroby (inne niż encefalopatia wątrobowa)
- Okres rekonwalescencji po chorobie Anoreksja
- Encefalopatia wątrobowa
- Limfangiektazja - enteropatia wysiękowa
- Zapalenie trzustki
Modyfikacje Royal Canin Gastro Intestinal S/O
Ceny na Royal Canin Gastro Intestinal S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 400 g | od 18 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 2 kg | od 85 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 4 kg | od 162 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 68 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium