Karma dla kotów Royal Canin Gastro Intestinal S/O 400 g (39050040R1)
Wideo 7 |
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Gastro Intestinal S/O 400 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin ROYAL CANIN Intestinal Gastro Cat 0,4kg - sucha karma dla kotó | 28 zł |
ROYAL CANIN Veterinary GASTROINTESTINAL 400 g | 18 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Feline Gastro Intestinal GI32 400g | 34 zł |
ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 400g sucha karma dla kotów z zaburzeniam | 24 zł |
ROYAL CANIN Gastro Intestinal GI 32 400g KOT | 24 zł |
Wideo recenzje
Wskazania:
- Ostra i przewlekła biegunka
- Przewlekłe zapalenie jelit
- Słaba strawność i wchłanianie składników odżywczych of
- Proliferacja bakterii w jelicie cienkim
- Zapalenie okrężnicy
- Nieżyt żołądka
- Choroby wątroby (inne niż encefalopatia wątrobowa)
- Okres rekonwalescencji po chorobie Anoreksja
- Encefalopatia wątrobowa
- Limfangiektazja - enteropatia wysiękowa
- Zapalenie trzustki
Modyfikacje Royal Canin Gastro Intestinal S/O
Ceny na Royal Canin Gastro Intestinal S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 400 g | od 18 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 2 kg | od 85 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Gastro Intestinal S/O 4 kg | od 162 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →