Karma dla kotów Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg
Zdjęcia 7 |
Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin Mainecoon Adult 10 kg (3182550Sucha karma dla dorosłych kotów rasy Maine Coon powyżej 15 miesiąca życia. Zapewnia odpowiedni poziom energii, niezawodne wsp... więcejarcie dla stawów i gorsetu mięśniowego. Zapobiega występowaniu problemów z układem sercowym. Utrzymuje równowagę układu moczowego, minimalizuje możliwość powstawania kamieni nerkowych. Dodatkowo dba o odżywienie skóry i sierści. Krokiety w kształcie sześcianu są dostosowane do dużych, kwadratowych szczęk i zachęcają do żucia przy jednoczesnym zachowaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plZłóż skargę | 342 zł |
Royal Canin Maine Coon Kitten 10 kgROYAL CANIN® Maine Coon Kitten to karma specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych koci?t. Karmienie... więcejkociaka od pocz?tku warto?ciowym po?ywieniem pomo?e wesprze? jego zdrowie na d?u?sz? met?, gdy rozwija si? w doros?ego kota. Chocia? uk?ad trawienny Twojego kociaka jest w fazie rozwoju, nadal jest niedojrza?y. Dlatego Twoje kotki potrzebuj? jedzenia zawieraj?cego wysokiej jako?ci bia?ka, aby wspiera? i utrzymywa? zdrowe trawienie. ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten zawiera ?atwostrawne bia?ko znane jako L.I.P., a tak?e prebiotyki pomagaj?ce wesprze? flor? jelitow? Twojego kotka. Wraz z rozwojem Twojego ma?ego maine coona rozwijaj? si? równie? jego naturalne mechanizmy obronne organizmu. Antyoksydanty (takie jak witamina E) pomagaj? wesprze? naturaln? odporno?? organizmu podczas okresu wzrostu kotka. Aby sprosta? indywidualnym preferencjom ka?dego kota, ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten dost?pna jest równie? jako mokra karma w pysznym sosie. Je?li rozwa?asz mieszane ?ywienie swojego pupila, po prostu post?puj zgodnie z naszym przewodnikiem dotycz?cym karmienia, aby zapewni? swojemu kotu optymaln? ilo?? zarówno suchej, jak i mokrej karmy. Proshop.plZłóż skargę | 417 zł |
Royal Canin Maine Coon Kitten karma sucha dla kociąt, do 15 miesiąca, rasySucha karma dla kociąt rasy Maine Coon. ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten to karma opracowana specjalnie dla kociąt rasy maine c... więcejoon – do 15 miesiąca życia. Odpowiednio dostosowana dieta dba o prawidłowy rozwój kocięcia przez cały okres wzrostu. Układ pokarmowy kocięcia cały czas się rozwija. Dla prawidłowego przebiegu trawienia ważne są białka wysokiej jakości. Karma ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten zawiera wysokostrawne białka L.I.P. oraz prebiotyki sprzyjające równowadze flory bakteryjnej jelit. Układ immunologiczny rozwija się przez cały okres wzrostu. Opatentowany kompleks współdziałający Miskakarmy.plZłóż skargę | 589 zł |
Royal Canin Maine Coon Kitten - 10 kgMaine Coon - łagodny olbrzym. Imponująca sylwetka, wspaniałe mięśnie i gęsta, jedwabista sierść sprawiają, że koty Maine Coon... więcejjuż na pierwszy rzut oka pozostawiają niezapomniane wrażenie siły i energii. Tego największego pośród rasowych kotów nie sposób porównać z żadnym innym. Jednak wygląd "dzikiego kota" idzie w parze z niezwykle łagodnym i przyjacielskim charakterem. Kocięta tej rasy potrzebują optymalnej, specjalnie dostosowanej diety, która umożliwi im najlepszy start w dorosłe życie. Z powodu ich znacznej docelowej wielkości i typowej dla tej rasy pokaźnej postury, wzrost kociąt rasy Maine Coon przebiega przez dłuższy okres czasu w porównaniu do kociąt innych ras. Karma Royal Canin Maine Coon Kitten została specjalnie dopasowana do potrzeb kociąt tej rasy. Poprzez odżywianie ich karmą bogatą w składniki odżywcze, już od samego początku przyczyniasz się do długotrwałego wspierania zdrowia Twojego kota. Kompleks antyoksydantów z witaminą E wpływa pozytywnie na system immunologiczny i naturalne siły odpornościowe. Co więcej, karma ta zawiera odpowiednio dopasowaną zawartość energetyczną oraz ilość białek. Precyzyjnie dobrane witaminy (łącznie z witaminą D) oraz składniki mineralne zapewniają harmonijny wzrost kości i stawów. Układ trawienny kociąt znajduje się w fazie rozwoju, dlatego ważne jest, aby dostarczać kotu dobrze przyswajalnych białek. Karma Royal Canin Maine Coon Kitten zaopatruje Twojego ulubieńca w wartościowe proteiny L.I.P., które odznaczają się szczególnie dobrą strawnością, a zawarte w karmie prebiotyki troszczą się o utrzymanie flory bakteryjnej jelit w równowadze. Royal Canin Maine Coon Kitten w skrócie: Kompletna karma sucha dla kociąt rasy Maine Coon w wieku 2 - 15 miesięcy Prawidłowy przebieg wzrostu Specjalny kompleks antyoksydantów troszczy się o zdrowie układu odpornościowego Zooplus.plZłóż skargę | 345 zł |
ROYAL CANIN Maine Coon Kitten 10 kgDlaczego kocięta rasy mainkun powinny dostawać specjalną karmę? Dla kociąt rasy mainkun faza wzrostu to czas wielkich zmia... więcejn i nowych doświadczeń. Podczas gdy układ odpornościowy jest na wczesnym etapie rozwoju, ważne jest zaspokojenie potrzeb żywieniowych kociaka. Karma ROYAL CANIN Maine Coon Kitten to karma dostosowana specjalnie do potrzeb kociąt tej rasy. Dzięki zastosowaniu odżywczej diety od samego początku, przyczyniasz się do długoterminoweg Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 328 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Royal Canin Breed Nutrition (dla kotów czystorasowych)Porównaj w tabeli →
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 281 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 97 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 100 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
od 332 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, tłuszcze zwierzęce, pszenica, błonnik, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: perska, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: ragdoll, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 153 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 104 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 106 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Maine Coon Adult
Ceny na Royal Canin Maine Coon Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maine Coon Adult 400 g | od 20 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 2 kg | od 83 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 4 kg | od 146 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg | od 281 zł | 22 oferty | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 12 kg | od 295 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso drobiowe, zboża, ryż, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 441 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 441 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś, ryż, mączka z ryb morskich, białko drobiowe, kukurydza, tłuszcz, super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 453 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: jagnięcina, drób, zboża, ryby, jajka, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 234 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, mąka, kukurydza, pszenica, tłuszcz, ryż, jęczmień, owies, witaminy, super premium
od 292 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, drób, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 280 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium