Karma dla kotów Royal Canin Kitten 400 g
Zdjęcia 6 |
Royal Canin Kitten 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Kitten 400 g
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów ROYAL CANIN Kitten 36 0,4kg (3182550702379)Rozetka.pl Złóż skargę | 22 zł |
ROYAL CANIN Kitten 400 gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kociąt? Faza wzrostu to istotny etap życia kociaka – to czas wielkich zmian i n... więcejowych odkryć. W tym czasie szczególnie ważne jest wspieranie młodego kotka w jego rozwoju. Pomocne jest tu odpowiednie odżywianie prowadzone w oparciu o wysokiej jakości karmę dla kociąt. Początkowo układ odpornościowy kocięcia rozwija się stopniowo. Karma ROYAL CANIN Kitten wspiera naturalny układ odpornościowy kociąt w tym okresie, szczególnie dzięki opatentowanemu kompleksowi przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 20 zł |
Royal Canin Royal Canin Kitten - karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiącROYAL CANIN Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia Zalety Wzmocnienie naturalnej odporności Prawidłowy wzros... więcejt Zdrowie układu pokarmowego Wzrost to kluczowy okres w życiu kota – to czas poznawania nowego otoczenia, domowników czy zwierząt już mieszkających w domu. Dlatego tak ważne... Bee.plZłóż skargę | 31 zł |
Royal Canin Kitten - 400 gGdy kocięta mają około 4 miesięcy, ich wzrost może spowolnić, ale poziom aktywności jest nie do zatrzymania! W tym czasie koc... więcejięta potrzebują odpowiednich składników odżywczych dla wsparcia rozwoju kości, mięśni, narządów, układu odpornościowego i nerwowego. Karma Royal Canin for Kitten została specjalnie opracowana, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kociąt w "fazie konsolidacji" ich wzrostu, którą przechodzą między 4 a 12 miesiącem życia. Ta dostosowana do indywidualnych potrzeb karma zawiera odpowiednio zbilansowany poziom białka, składników mineralnych i witamin, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie kociąt na energię i wspierać prawidłowy wzrost kości oraz mięśni. Zawiera również składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wspierają rozwój optymalnego układu odpornościowego kociąt. Ponadto kwasy tłuszczowe omega-3 mogą wspierać naturalny rozwój mózgu i prawidłowy wzrok. Dzięki połączeniu korzystnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek, karma Royal Canin for Kitten pomaga również utrzymać idealną równowagę mikroflory jelitowej, co sprzyja prawidłowemu trawieniu. Royal Canin Kitten w skrócie: Specjalna sucha karma dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia. Wspomaganie wzrostu: dostosowana zawartość białka, witamin i minerałów. Rozwój układu odpornościowego Zooplus.plZłóż skargę | 20 zł |
Royal Canin Kitten 36 0,4kgRoyal Canin Kitten 36 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla kotów - Dla kociąt w drugim etapie wzrostu (do 12 miesiąca życia). Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 37 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 67 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na skórę i sierść, na stawy, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, drób, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Royal Canin Kitten
Ceny na Royal Canin Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Kitten 400 g | od 20 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Kitten 2 kg | od 77 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin Kitten 4 kg | od 139 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Kitten 10 kg | od 275 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, ryż, żurawina, łosoś, tłuszcz, białko, minerały, super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wątróbka drobiowa, jaja, ryby, białka, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: mięso i podroby z kurczaka, indyk, wątróbka drobiowa, mąka rybna, ryż, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcze, ryby, kukurydza, proszek jajeczny, super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, v sostave: kurczak, białko drobiowe, pszenica, tłuszcz, błonnik, mąka, skrobia, super premium
od 31 zł
sucha karma, 0.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: mąka, ryż, tłuszcz, wątróbka drobiowa, drożdże, chlorek sodu, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, łosoś, królik, wątroba, owoce, warzywa, jajka, super premium
od 35 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso, warzywa, owoce, super premium