Корм для кішок Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg
Відео 1Фото 7 |
Закрити
Шапка
Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin British Shorthair Kitten 2kgRoyal Canin British Shorthair Kitten 2kg
Rozwiązani Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 150 zł |
Royal Canin Royal Canin Fbn british shorthair kitten - karma sucha dla kocRoyal Canin FBN British Shorthair Kitten - Karma Sucha dla Kociąt do 12 miesiąca, Rasy Brytyjski Krótkowłosy 2kg Okres wzros... щеtu to czas pełen wyzwań, odkrywania nowych rzeczy i miejsc. Aby rozwinąć muskulaturę charakterystycz Bee.plПоскаржитись | 140 zł |
Royal Canin British Shorthair Kitten - 2 kgOkres wzrostu kociąt brytyjskich krótkowłosych to czas pełen zmian, wyzwań, odkrywania nowych rzeczy i miejsc. Optymalne odży... щеwianie jest kluczowym czynnikiem do zdrowego wzrotu Twojego kota, które gwarantuje typową dla tej rasy silną i muskularną sylwetkę, bez ryzyka wystąpienia nadwagi. Odpowiednie odżywianie jest ważne również dla prawidłowego rozwoju układu odpornościowego Twojego kota. Karma Royal Canin British Shorthair Kitten zawiera opatetntowany kompleks przeciwutleniaj Zooplus.plПоскаржитись | 99 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 2 kgFaza wzrostu kota brytyjskiego krótkowłosego to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Aby rozwijać silną i muskularną sylwetkę... ще, Państwa kociak potrzebuje odpowiedniego wsparcia żywieniowego. Dlaczego krótkowłose kocięta brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Karma ROYAL CANIN British Shorthair Kitten jest specjalnie dostosowana do wyjątkowych potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Zapewnia im najlepszy możliwy start w życiu i drogę do zdrowego rozwoju, aż do dorosłego wieku. Typowe cechy kota brytyjskiego krótkowłosego to spokojny charakter i tendencja do nadwagi. Dlatego specjalnie dobrany pokarm jest kluczowym czynnikiem dla zdrowego wzrostu kotów tej rasy. Karma ROYAL CANIN British Shorthair Kitten cechuje się odpowiednio dobraną zawartością białek oraz dokładnie zbilansowaną zawartością witamin i minerałów, które wspomagają harmonijny rozwój mięśni i kości w procesie wzrostu. Układ odpornościowy brytyjskiego kotka krótkowłosego znajduje się jeszcze w trakcie rozwoju, dlatego też potrzebuje dodatkowego wsparcia w postaci pożywienia. Opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 89 zł |
Karma Royal Canin FBN Kit Brit Shorth (2 kg )Specyfikacja Waga produktu 2 kg Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera wit... щеaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Wiek zwierzęcia Kocięta Rasa kota Brytyjski krótkowłosy Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej, Zdrowie ogólne Smak karmy Drób Smak karmy Ryż Smak karmy Warzywo Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 168 zł |
ще 13 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: регдол, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, Зернові, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 104 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 10 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 52 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 106 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 52 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 319 zł
сухий корм, 10 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Royal Canin British Shorthair Kitten
Ціни на Royal Canin British Shorthair Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g | від 21 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg | від 89 zł | 19 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Kitten 10 kg | від 313 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 128 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: борошно курки 30%, курча 26%, картопля 26%, жири, яйце, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: борошно, рис, жир, печінка птиці, дріжджі, хлорид натрію, вітаміни, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, свинина, овочі, суперпреміум
від 113 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, індичка, бобові, печінка курки, яйця, овочі, фрукти, ягоди, холістик
від 113 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, бобові, яйця, овочі, фрукти, холістик
від 113 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: оселедець, сайда, камбала, хек, бобові, овочі, фрукти, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум